Budowa odcinka chodnika przy drodze gminnej w m. Haczów – Etap II.

Gmina Haczów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407852
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407852/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-26 11:44
Lokalizacja
Haczów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-65624273-ebcc-440a-bd97-bc4d25155340
Identyfikator
6861558238
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ZPUH B-BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKrosno, PL · lot 0
396 760,39 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407852 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa odcinka chodnika przy drodze gminnej w m. Haczów – Etap II.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Haczów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440206

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Haczów nr 573

1.5.2.) Miejscowość: Haczów

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-213

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 134391002

1.5.8.) Numer faksu: 134391696

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@haczow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.haczow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://haczow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa odcinka chodnika przy drodze gminnej w m. Haczów – Etap II.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65624273-ebcc-440a-bd97-bc4d25155340

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407852

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034251/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa odcinka chodnika przy drodze gminnej w miejscowości Haczów w kierunku Jabłonicy Polskiej.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00344272

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IIG.271.15.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 394990,25 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne pn. „Budowa odcinka chodnika przy drodze gminnej w m Haczów – Etap II ”. Droga gminna publiczna nr 115728R klasy technicznej D od km 0+015, 10 do km 0+165,10 działka nr ewid.572 położona w Haczowie . Celem planowanej operacji jest poprawa bezpieczeństwa jakości życia mieszkańców oraz stanu infrastruktury drogowej na terenie miejscowości Haczów
Charakterystyka robót.
WYMAGANIA OGÓLNE
ODTWORZENIE TRASY I PUNKTÓW WYSOKOŚCIOWYCH
ROZBIÓRKI ELEMENTÓW DRÓG
ZDJĘCIE WARSTWY HUMUSU I/LUB DARNINY
WYKONANIE WYKOPÓW W GRUNTACH NIESKALISTYCH
ODWODNIENIE
WYKONANIE NASYPÓW
KRAWĘŻNIKI BETONOWE
OBRZEŻA BETONOWE
ŚCIEK KORYTKOWY
PODBUDOWA
NAWIERZCHNIA Z KOSTKI BRUKOWEJ BETONOWEJ
OCZYSZCZENIE I SKROPIENIE WARSTW KONSTRUKCYJNYCH
NAWIERZCHNIA Z BETONU ASFALTOWEGO
UMOCNIENIE SKARP
POBOCZA
URZADZENIA BEZPIECZEŃSTWA RUCHU
INWENTARYZACJA GEODEZYJNA
ZABEZPIECZENIE SIECI GAZOCIĄGOWEJ
ZABEZPIECZENIE SIECI ELEKTROENERGETYCZNEJ
BUDOWA KANAŁU TECHNOLOGICZNEGO
2.Szczegółowy zakres prac znajduje się w przedmiarze robót i opisie przedmiotu zamówienia dołączonych do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 396760,39 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 398552,63 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 396760,39 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZPUH B-BUD Sp. zo.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6842670342

7.3.3) Ulica: gen Józefa Hallera 10 lok. 30

7.3.4) Miejscowość: Krosno

7.3.5) Kod pocztowy: 38-400

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 396760,39 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-11-02
2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane