Wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej lokali zarządzanych przez Zarząd Zasobu Komunalnego.

ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407790
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407790/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-26 11:30
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6957c2a8-254e-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
8971660625
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407790 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej lokali zarządzanych przez Zarząd Zasobu Komunalnego.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932671448

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. św. Elżbiety 3

1.4.2.) Miejscowość: Wrocław

1.4.3.) Kod pocztowy: 50-111

1.4.4.) Województwo: dolnośląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zzk.wroc.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zzk.wroc.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6957c2a8-254e-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407790

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00312212

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej lokali zarządzanych przez Zarząd Zasobu Komunalnego.

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Wykonanie świadectw charakterystyki energetycznej lokali zarządzanych przez Zarząd Zasobu Komunalnego (prace o podobnym charakterze jak w postępowaniu nr ZZK-NZ/241/3408/32/23 ZADANIE I i II).

3.9.) Główny kod CPV: 71314300-5 - Usługi doradcze w zakresie wydajności energetycznej

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-26

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

10 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ASIG Igor Kwiatkowski

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 361807384

4.3.3.) Ulica: Kosynierów Gdyńskich 67/2

4.3.4.) Miejscowość: Wrocław

4.3.5.) Kod pocztowy: 51-686

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 77672 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00326170/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2024-05-26

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 77672,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy - Usługi