Modernizacja energetyczna budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Braniewie
Ochotnicza Staż Pożarna w Braniewie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407793
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407793/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-26 11:30
- Lokalizacja
- Braniewo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-673f3ecb-50e6-497f-a138-8fcf519d9edb
- Identyfikator
- 5821320004
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407793 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja energetyczna budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Braniewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Ochotnicza Staż Pożarna w Braniewie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170358860
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Plac Strażacki 2
1.4.2.) Miejscowość: Braniewo
1.4.3.) Kod pocztowy: 14-500
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ospbraniewo@wp.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.facebook.com/osp.braniewo/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Ochotnicza Straż Pożarna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-673f3ecb-50e6-497f-a138-8fcf519d9edb
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407793
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00601156
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja energetyczna budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Braniewie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie zadania pn. „Modernizacja energetyczna budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Braniewie” działka nr 235/1, 3/2 obręb 04 Miasto Braniewo, dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.
2. Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie robót budowlanych (termomodernizacyjnych) polegających na:
1) podniesieniu dachu budynku części garażowej wraz z naprawę i dociepleniem dachu,
2) dociepleniu ścian zewnętrznych,
3) dociepleniu podłogi na gruncie,
4) wymianie bram garażowych, wymianą stolarki okiennej i drzwiowej,
5) wymianie opraw oświetleniowych.
Przedmiot zamówienia należy wykonać na podstawie pozwolenia na budowę Decyzja nr 131/2025 z dnia 8 września 2025 r, oraz pozwolenia WKZ- WUOZ.ELBLAG.5152.187.2025.KM z dnia 13.08.2025r., które określa załącznik nr 12 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "JAN" Stanuch Jan
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5821217660
4.3.3.) Ulica: Świętojańska 5B
4.3.4.) Miejscowość: Braniewo
4.3.5.) Kod pocztowy: 14-500
4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 470000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00135930/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 470000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |