Zakup systemu do radiografii tkanek (mammograf do pracy na Bloku Operacyjnym)
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407806
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407806/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 11:33
- Lokalizacja
- Częstochowa, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-70dccf95-c62f-4fe1-9387-0b450d7ecd67
- Identyfikator
- 5732299604
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407806 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup systemu do radiografii tkanek (mammograf do pracy na Bloku Operacyjnym)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001281053
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Bialska 104/118
1.4.2.) Miejscowość: Częstochowa
1.4.3.) Kod pocztowy: 42-200
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: szp@data.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.szpitalparkitka.com.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70dccf95-c62f-4fe1-9387-0b450d7ecd67
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407806
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz. Urz. UE: 2026/S 93 - 333194
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zakup systemu do radiografii tkanek (mammograf do pracy na Bloku Operacyjnym)
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1.Przedmiotem zamówienia jest: Zakup systemu do radiografii tkanek (mammograf do pracy na Bloku Operacyjnym) realizowany w ramach otrzymanej dotacji celowej na zadanie inwestycyjne pod nazwą: „Zakup systemu do radiografii tkanek (mammograf do pracy na Bloku Operacyjnym) Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Najświętszej Maryi Panny w Częstochowie”.
2. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Załączniku Nr 3 do SWZ – opisie przedmiotu zamówienia. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiących Załącznik Nr 7 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 33111000-1 - Aparatura rentgenowska
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
33162100-4 - Urządzenia używane na salach operacyjnych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
56 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Wolfmed Sp. z o.o. Sp. K
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6772437757
4.3.3.) Ulica: ul. Władysława Żeleńskiego 99
4.3.4.) Miejscowość: Kraków
4.3.5.) Kod pocztowy: 31-353
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 939600,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: Dz. Urz. UE: 2026 /S 143 - 519956
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-25
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 939600,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |