Dostawa sprzętu medycznego oraz rehabilitacyjnego z integracją systemu dla Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego dla Dzieci w Ameryce.
Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci w Ameryce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407819
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407819/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 11:35
- Lokalizacja
- Olsztynek, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e72f94bb-583c-4d5f-b3f8-a13b5d65c6c8
- Identyfikator
- 7392954381
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407819 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa sprzętu medycznego oraz rehabilitacyjnego z integracją systemu dla Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego dla Dzieci w Ameryce.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny dla Dzieci w Ameryce
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000296236
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Ameryka 21
1.4.2.) Miejscowość: Olsztynek
1.4.3.) Kod pocztowy: 11-015
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.4.7.) Numer telefonu: 895194823
1.4.8.) Numer faksu: 895194813
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: szpital@ameryka.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ameryka.com.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e72f94bb-583c-4d5f-b3f8-a13b5d65c6c8
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407819
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00203503
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO) – Komponent D: „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. Projekt realizowany jest na podstawie Umowy nr KPOD.07.03-IP.10-0339/25/KPO/945/2025/565.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa sprzętu medycznego oraz rehabilitacyjnego z integracją systemu dla Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego dla Dzieci w Ameryce.
Umowa dla części nr 23
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Integracja z HIS- 1 szt
3.9.) Główny kod CPV: 72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-03
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
30 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BTL Polska Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5222626984
4.3.3.) Ulica: Leonidasa 49
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-239
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 143000,64 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00279340/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
problemy związane z integracją systemu HIS z oprogramowaniem współpracującymi urządzeniami diagnostycznymi. Konieczność dostosowania interfejsów komunikacyjnych, przeprowadzenie dodatkowych analiz i testów integracyjnych oraz wprowadzenie zmian po stronie systemów współpracujących.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmiana terminu wykonania przedmiotu umowy
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 143000,64 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |