ZP 6/24 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407821
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407821/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 11:36
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9640df54-fbda-11ee-b016-82aaee56c84c
- Identyfikator
- 7262234808
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407821 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
ZP 6/24 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 471219736
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Kniaziewicza 1/5
1.4.2.) Miejscowość: Łódź
1.4.3.) Kod pocztowy: 91-347
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubliczne@bieganski.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bieganski.com.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9640df54-fbda-11ee-b016-82aaee56c84c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407821
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 134340-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
ZP 6/24 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku
Umowa dla części nr 10
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Prowadnica typu J do cewnikowania żył centralnych metodą Seldingera o średnicy 0,8 - 0,9 mm, długości co najmniej 60 cm, ze znacznikami długości, odporna na zaginanie. szt. 110
3.9.) Główny kod CPV: 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
Umowa dla części nr 23
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1 Zestaw do pomiaru ciśnienia tętniczego (IBP) z pojedynczym przetwornikiem, jednorazowy, wyposażony w dreny przyłączeniowe (przepłukiwania i pacjenta, każdy o długości minimum 120 cm) wraz z zaworem płuczącym i kranami trójdrożnymi; kompatybilny z systemami monitorującymi Shenzen Mindray PM-6000 i BeneView T8. W przypadku wyboru oferty oferent zobligowany jest do dostarczenia 24 szt. wielorazowych fabrycznie nowych kabli łączących przetwornik z modułem monitora + 2szt. fabrycznie nowych kabli kompatybilnych z monitorem Mindray iPM10 (w przypadku uszkodzenia/zużycia kabli Wykonawca dostarczy zamiennie fabrycznie nowe kable). szt. 500
2 Zestaw do pomiaru ciśnienia tętniczego (IBP) z podwójnym przetwornikiem, jednorazowy, wyposażony w dreny przyłączeniowe (przepłukiwania i pacjenta, każdy o długości minimum 120 cm) wraz z zaworem płuczącym i kranami trójdrożnymi,o częstotliwości własnej przetwornika powyżej 200 Hz,wodoszczelne,bezpinowe,kompatybilny z systemami monitorującymi CARESCAPE B650 I CARESCAPE B450. W przypadku wyboru oferty oferent zobligowany jest do dostarczenia 14 szt. wielorazowych nowych kabli łączących przetwornik z modułem monitora.(w przypadku uszkodzenia/zużycia kabli Wykonawca dostarczy zamiennie fabrycznie nowe kable). szt. 1 000
3.9.) Główny kod CPV: 33171100-0 - Przyrządy do anestezji
Umowa dla części nr 37
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zestaw do pomiaru ciśnienia śródbrzusznego (IAP) z przetwornikiem z systemem płuczącym 3ml/h kompatybilnym z monitorami poprzez przewód z wtykiem typu „RJ”, wyposażony w linię płuczącą z przesuwną klemą zaciskową i biuretą z wbudowanym filtrem cząstkowym, 2 x kraniki trójdrożne, łącznik typu „T”, dren do podłączenia cewnika Foley’a zakończony uniwersalnym łącznikiem schodkowym, dren z gumowym łącznikiem do podłączenia zestawu do zbiórki moczu, strzykawka L/L min. 50 ml(+mim.2 kable). szt. 50
3.9.) Główny kod CPV: 33171100-0 - Przyrządy do anestezji
Umowa dla części nr 67
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
"Miękko wyściełana jednoczęściowa poręcz do unieruchomienia i wsparcia dłoni lub kostki do wkłuć w tętnicę i obwodowe infuzje pokryta antyodleżynową gąbką.
Rozmiar szer. 9 cm dł. 22 cm, dwa elastyczne paski z mocowaniem na rzep szer. min. 5 cm dł. 30 cm, z możliwością sterylizacji parowej.
Produkt medyczny dopuszczony do obrotu zgodnie z ustawą z dnia 07.04.2022r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2022 r. poz. 974 z późn. zm.) - potwierdzone w dokumentach producenta" szt. 200
3.9.) Główny kod CPV: 33171100-0 - Przyrządy do anestezji
Umowa dla części nr 75
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Mocowanie do rurek intubacyjnych z pianki pokrytej warstwą bawełny ze zintegrowaną taśmą silikonową. szt. 500
3.9.) Główny kod CPV: 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2024-05-17 do 2026-05-064.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Billmed Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 006743446
4.3.3.) Ulica: ul. Krypska 24/1
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 04-082
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 155336,40 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 302520-2024
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-06
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana przewidziana w umowie - przedłużenie okresu trwania umowy w sytuacji nie wykorzystania jej wartości
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Przedłużenie okresu obowiązywania umowy nie dłużej niż do 06.08.2026r
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 136242,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Ogłoszenia o udzieleniu zamówienia:- 302520-2024
- 306764-2024
- 307952-2024
- 307126-2024
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |