Zakup czujników oraz akcesoriów kompatybilnych z posiadaną przez Zamawiającego platformą monitorowania hemodynamicznego

Mazowiecki Szpital Wojewódzki mi. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407828
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407828/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 11:37
Lokalizacja
Siedlce, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-dd42ada7-163b-487c-8593-d58bcd5d7140
Identyfikator
8212577607
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia medyczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407828 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup czujników oraz akcesoriów kompatybilnych z posiadaną przez Zamawiającego platformą monitorowania hemodynamicznego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Mazowiecki Szpital Wojewódzki mi. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o.

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141944750

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Poniatowskiego 26

1.4.2.) Miejscowość: Siedlce

1.4.3.) Kod pocztowy: 08-110

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ozp@szpital.siedlce.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: szpital.siedlce.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka z o.o.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dd42ada7-163b-487c-8593-d58bcd5d7140

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407828

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00307397

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Zakup czujników oraz akcesoriów kompatybilnych z posiadaną przez Zamawiającego platformą monitorowania hemodynamicznego

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiot zamówienia obejmuje:
1. Dostawę do siedziby Zamawiającego;
2. Dostarczenie dokumentacji technicznej, instrukcji obsługi oraz dokumentów wymaganych dla wyrobów medycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;
Szczegółowy opis parametrów techniczno-eksploatacyjnych przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy

3.9.) Główny kod CPV: 33100000-1 - Urządzenia medyczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-17

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

30 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Edwards Lifesciences Poland Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1070015148

4.3.3.) Ulica: Al. Jerozolimskie 100

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 00-807

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 311143,68 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00351080/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-16

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 17953,92 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy