Przebudowa dróg gminnych
Gmina Bojanów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407838
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407838/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-26 11:40
- Lokalizacja
- Bojanów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d03987a2-86e4-411f-9e29-229d9e5ecd7c
- Identyfikator
- 8652479435
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407838 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bojanów
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409100
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Parkowa 5
1.4.2.) Miejscowość: Bojanów
1.4.3.) Kod pocztowy: 37-433
1.4.4.) Województwo: podkarpackie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@bojanow.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia.bojanow.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d03987a2-86e4-411f-9e29-229d9e5ecd7c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407838
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00145028
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowa dróg gminnych
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Przebudowa dróg gminnych” Zakres zadania obejmuje w szczególności:
1. przebudowę drogi wewnętrznej na działce nr ewid. 846 dł. 30 m w miejscowości Bojanów w zakresie wykonania nawierzchni bitumicznej;
2. przebudowę drogi wewnętrznej na działce nr ewid. 4512/1 w km 0+000 – 0+270 w miejscowości Kołodzieje w zakresie wykonania nawierzchni bitumicznej;
3. przebudowę drogi wewnętrznej na działkach nr ewid. 3732, 3733, 3758 w km 0+000 – 0+162 w miejscowości Przyszów w zakresie wykonania nawierzchni bitumicznej;
4. przebudowę drogi wewnętrznej na działce nr ewid. 3071 w km 0+000 – 0+130 w miejscowości Przyszów w zakresie wykonania nawierzchni bitumicznej;
5. przebudowę drogi wewnętrznej na działce nr ewid. 1321 w km 0+000 – 0+140 w miejscowości Przyszów w zakresie wykonania nawierzchni bitumicznej;
6. przebudowę drogi wewnętrznej na działce nr ewid. 100 w km 0+060 – 0+610 w miejscowości Stany w zakresie wykonania nawierzchni bitumicznej;
7. przebudowę drogi wewnętrznej na działce nr ewid. 1522/1 w km 0+000 – 0+280 w miejscowości Stany w zakresie wykonania nawierzchni bitumicznej;
8. przebudowę drogi wewnętrznej na działkach nr ewid. 3046, 3592, 3583/4 w km 0+000 - 0+215 w miejscowości Przyszów w zakresie wykonania nawierzchni bitumicznej
W ramach ww. zadań Wykonawca zobowiązany jest wykonać:
profilowanie i zagęszczanie podłoża pod warstwy konstrukcyjne
oczyszczanie i skropienie warstw konstrukcyjnych
podbudowę z kruszywa łamanego
nawierzchnię z betonu asfaltowego
pobocza z mieszanki niesortowanej wraz z wyprofilowaniem istniejącego gruntu, zagęszczeniem
i wyprofilowaniem poboczy
budowę odwodnienia;
przebudowę zjazdów zwykłych;
wycinkę drzew i krzewów
3.9.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-23
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
3 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Miejskie Przedsiebiorstwo Dróg i Mostów Sp. z o. o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8130334353
4.3.3.) Ulica: Rejtana 6
4.3.4.) Miejscowość: Rzeszów
4.3.5.) Kod pocztowy: 35-310
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 527870,43 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00231679/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-23
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 527870,43 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |