Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Drohiczyn
Gmina Drohiczyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407853
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407853/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-26 11:44
- Lokalizacja
- Drohiczyn, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-40b15a12-2a4d-4156-ba8d-902bb7c19a61
- Identyfikator
- 5441437094
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407853 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Drohiczyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Drohiczyn
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659059
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: J.I.Kraszewskiego 5
1.4.2.) Miejscowość: Drohiczyn
1.4.3.) Kod pocztowy: 17-312
1.4.4.) Województwo: podlaskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@drohiczyn.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drohiczyn.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-40b15a12-2a4d-4156-ba8d-902bb7c19a61
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407853
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00571038
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Drohiczyn
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Drohiczyn w zakresie: pakowanie, załadunek, transport i utylizacja odpadów na składowisku odpadów niebezpiecznych, zalegających/składowanych na nieruchomościach zlokalizowanych na terenie gminy Drohiczyn w ilości 242,4 Mg o kodzie 17 06 05 w 42 lokalizacjach na terenie Gminy Drohiczyn.
Zamawiający dopuszcza możliwości powierzenia części lub całości zamówienia podwykonawcom.
Wykonawca wystawi stosowne karty przekazania odpadów w zakresie objętym niniejszym zadaniem.
Wykonawca winien posiadać stosowne zezwolenia na transport i unieszkodliwianie odpadów zawierających azbest.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi zał. nr 1 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 90650000-8 - Usługi usuwania azbestu
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-18
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-02-284.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Huber Wieczorek Hubert
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8121642322
4.3.4.) Miejscowość: Góra Puławska
4.3.5.) Kod pocztowy: 24-100
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 143352,18 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00607722/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-02-28
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 143352,18 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
nie dotyczy| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |