ZP 6/24 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407857
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407857/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 11:44
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9640df54-fbda-11ee-b016-82aaee56c84c
- Identyfikator
- 7262234808
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407857 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
ZP 6/24 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 471219736
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Kniaziewicza 1/5
1.4.2.) Miejscowość: Łódź
1.4.3.) Kod pocztowy: 91-347
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubliczne@bieganski.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bieganski.com.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9640df54-fbda-11ee-b016-82aaee56c84c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407857
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 134340-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
ZP 6/24 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku
Umowa dla części nr 16
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Rurki intubacyjne zbrojone z mankietem niskociśnieniowym (dwa oznaczenia głębokości nad mankietem w postaci ringu dookoła obwodu rurki). Wyposażona w metalową spiralę wzmacniającą,sterylna. szt. 50
3.9.) Główny kod CPV: 33171100-0 - Przyrządy do anestezji
Umowa dla części nr 20
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Aparat do przetaczań płynów infuzyjnych z precyzyjnym regulatorem prędkości przepływu, o dł. drenu min. 150 cm, bez ftalanów. szt. 6 000
3.9.) Główny kod CPV: 33171100-0 - Przyrządy do anestezji
Umowa dla części nr 21
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Port bezigłowy do linii tętniczych, w kolorze czerwonym, pozwalający na wielokrotne użycie (podanie/pobranie) z zachowaniem jałowości, końcówki typu luer lock. szt. 2 000
3.9.) Główny kod CPV: 33171100-0 - Przyrządy do anestezji
Umowa dla części nr 32
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
"Dren z trokarem tępym do drenażu klatki piersiowej, dren z miękkiego termoplastycznego PCW, posiadający boczne otwory ssące gładko wykończone, linia RTG, znaczniki głębokości co 2 cm; oznaczenie rozmiaru na drenie i płaskim uchwycie trokara, zintegrowany z drenem łącznik (który jest wejściem dla łącznika schodkowego); podwójne pakowany, sterylny.
Rozmiary: 8CH / 22 cm; 10CH / 22 cm; 12CH / 25 cm; 16CH / 25 cm; 18CH / 25 cm;
20CH/ 40 cm; 24CH/ 40 cm; 28CH/ 40 cm; 32CH/ 40 cm." szt. 250
3.9.) Główny kod CPV: 33141642-2 - Akcesoria do drenażu
Umowa dla części nr 44
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Prowadnica do trudnej intubacji typu Bougie jednopacjentowa, bez lateksu, dł 600 mm lub 800 mm do wyboru szt. 250
3.9.) Główny kod CPV: 33171100-0 - Przyrządy do anestezji
Umowa dla części nr 45
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Prowadnica do intubacji dla dorosłych, jednopacjentowa, bez lateksu, dł. 340 mm, rozmiar 14F szt. 100
3.9.) Główny kod CPV: 33171100-0 - Przyrządy do anestezji
Umowa dla części nr 46
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zestaw do pobierania próbek z drzewa oskrzelowego szt. 150
3.9.) Główny kod CPV: 33171100-0 - Przyrządy do anestezji
Umowa dla części nr 49
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Rurka intubacyjna ID: 2,0 - 5 szt. 200
3.9.) Główny kod CPV: 33171100-0 - Przyrządy do anestezji
Umowa dla części nr 57
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Pancza biopsyjna - sterylna, pakowana pojedynczo w rozmiarach 1, 1,5 , 2, 2,5 , 3, 3,5, 4, 5, 6, 8mm Ostrze wykonane ze stali nierdzewnej. Żebrowany uchwyt zapewnia pewny chwyt i optymalną kontrolę podczas pobierania próbki. Informacje o rozmiarze na każdym panczu szt. 2500
3.9.) Główny kod CPV: 33171100-0 - Przyrządy do anestezji
Umowa dla części nr 59
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Igła iniekcyjna j.u. do wkłuć lędźwiowych, rozmiar 0,7-1,2,długość igły 88-90 mm, przezroczysta nasadka igły z eliptycznym pryzmatem umożliwiającym szybką wizualizację płynu mózgowo-rdzeniowego. Opakowanie typu blister szt. 2000
3.9.) Główny kod CPV: 33141320-9 - Igły medyczne
Umowa dla części nr 60
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Cewnik Foleya trójdrożny. Dodatkowy kanał umożliwia podawanie płynu płuczącego pęcherz moczowy. Wykonany z miękiego i elastycznego silikonu. Wyposażony w atraumatyczną lekko zaokrągloną specjalną końcówkę, która ułatwia wprowadzenie cewnika do pęcherza moczowego. Kontrast RTG wzdłuż całej długości drenu. Pozbawiony lateksu i ftalanów. Jednorazowego użytku. Sterylizowany tlenkiem etylenu. Pakowany podówjnie wewnętrzne folia, a zewnątrz papier-folia. Rozmiary Ch 16 do Ch 24. szt. 500
3.9.) Główny kod CPV: 33141200-2 - Cewniki
Umowa dla części nr 68
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Okład żelowy ciepło / zimno jednorazowego użytku rozmiar 25 cm x 16 cm z zintegrowaną flizelinową powłoką zewnętrzną zapobiegającą ewentualnemu oparzeniu / odmrożeniu. Produkt biodegradowalny – możliwość usuwania wraz ze zwykłymi odpadami. Nie może zawierać PCV i lateksu. szt. 2000
3.9.) Główny kod CPV: 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2024-05-17 do 2026-05-064.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ZARYS International Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 273295877
4.3.3.) Ulica: ul. Pod Borem 18
4.3.4.) Miejscowość: Zabrze
4.3.5.) Kod pocztowy: 41-808
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 78176,60 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 302520-2024
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-06
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana przewidziana w umowie - przedłużenie okresu trwania umowy w sytuacji nie wykorzystania jej wartości
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Przedłużenie okresu obowiązywania umowy nie dłużej niż do 06.08.2026r
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 32576,41 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Ogłoszenia o udzieleniu zamówienia:- 302520-2024
- 306764-2024
- 307952-2024
- 307126-2024
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |