Opracowanie dokumentacji projektowej pn. „Remont drogi powiatowej nr 2128L Pilaszkowice – Zygmuntów – Antoniówka – Czysta Dębina od km 4+653 do km 6+053”
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W KRASNYMSTAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407884
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407884/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-26 11:52
- Lokalizacja
- Krasnystaw, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8d7d6c6e-40e5-454f-b118-caab70165e1b
- Identyfikator
- 5641486246
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407884 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej pn. „Remont drogi powiatowej nr 2128L Pilaszkowice – Zygmuntów – Antoniówka – Czysta Dębina od km 4+653 do km 6+053”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W KRASNYMSTAWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110199172
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Borowa 6
1.5.2.) Miejscowość: Krasnystaw
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-300
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdp-krasnystaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdpkrasnystaw.bipstrona.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zdpkrasnystaw.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Jednostka organizacyjna administracji samorządowej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administrowanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej pn. „Remont drogi powiatowej nr 2128L Pilaszkowice – Zygmuntów – Antoniówka – Czysta Dębina od km 4+653 do km 6+053”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d7d6c6e-40e5-454f-b118-caab70165e1b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407884
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047332/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Opracowanie dokumentacji projektowej „Remont drogi powiatowej nr 2128L Pilaszkowice - Zygmuntów - Antoniówka - Czysta Dębina od km 4+653 do 6+053"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328848
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SPZP.3610.18.2026.AW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 36826,05 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej na remont drogi powiatowej 2128L Pilaszkowice – Zygmuntów – Antoniówka – Czysta Dębina od km 4+653 do km 6+053 o dł. 1,400 km. Planowany odcinek drogi położny jest w całości na terenie gminy Gorzków. Droga klasy „L”. Szerokość istniejącej nawierzchni wynosi od 5,0 m do 5,5 m. Równolegle do planowanego odcinka jezdni znajdują się obustronne pobocza gruntowe o szerokości do 1,0 m. Zakłada się wykonanie remontu nawierzchni, wykonanie poboczy z kruszywa, regulację istniejących zjazdów. Zakłada się wymianę oznakowania pionowego na nowe i urządzeń BRD. Zakłada się wykonanie /odtworzenie /konserwacje rowów przydrożnych, remont istniejących przepustów drogowych znajdujących się pod koroną drogi, wycinkę drzew i zakrzaczeń kolidujących z przebudową przedmiotowego odcinka drogi. Wzdłuż omawianego odcinka drogi zlokalizowana jest napowietrzna linia elektroenergetyczna i kablowa, linia teletechniczna doziemna, sieć wodociągowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793). – Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:3) cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, (..).
Do upływu terminu złożenia ofert tj. do dnia 16.07.2026 r. do godz. 10:00 wpłynęła jedna oferta, która przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, w związku z powyższym postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |