Sukcesywna dostawa produktów spożywczych dla stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Rasławskiego w Borzechowie wraz z transportem i rozładunkiem do magazynu kuchennego

Gmina Borzechów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407907
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407907/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 11:59
Lokalizacja
Borzechów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4ccc8cd6-ae10-4df0-8b4b-a142d79681f2
Identyfikator
7132886820
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne produkty spożywczeMakaron niegotowanyProdukty z ziaren zbóżMięsoDróbWędlinyWarzywa mrożoneRyby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso rybProdukty mleczarskiePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieProdukty mączneWarzywa, owoce i orzechyJajaRóżne produkty spożywcze i produkty suszoneProdukty zbożoweDżemy i marmolady, galaretki owocowe, przeciery z owoców i orzechów oraz pasty do smarowania

Wykonawcy

8 przyznanych

TOMASZ NIZIUKLublin, PL · lot 0
34 992,14 PLN
WASĄG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiłgoraj, PL · lot 1
66 763,2 PLN
P.P.H.U. WELMAN S.C. PIOTR WELMAN & MARCIN WELMANKrasnik, PL · lot 2
68 642,7 PLN
ALMAX-DYSTRYBUCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJasktów, PL · lot 3
52 850,55 PLN
GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W NIEDRZWICY DUŻEJNiedrzwica Duża, PL · lot 4
46 876,3 PLN
ANNA SKORUPAKRAŚNIK, PL · lot 5
44 916,07 PLN
TOMASZ DUDAElizówka, PL · lot 6
73 791,85 PLN
TOMASZ NIZIUKLublin, PL · lot 7
28 829,3 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407907 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa produktów spożywczych dla stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Rasławskiego w Borzechowie wraz z transportem i rozładunkiem do magazynu kuchennego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Borzechów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019879

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Borzechów 1

1.5.2.) Miejscowość: Borzechów

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-224

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@borzechow.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.borzechow.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/create/proceeding/step1/1345268/0/0/0/1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa produktów spożywczych dla stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Rasławskiego w Borzechowie wraz z transportem i rozładunkiem do magazynu kuchennego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4ccc8cd6-ae10-4df0-8b4b-a142d79681f2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407907

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00091735/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Sukcesywna dostawa produktów spożywczych dla stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Rasławskiego w Borzechowie wraz z transportem i rozładunkiem do magazynu kuchennego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00347403

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: INFR.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć 1 – Różne artykuły spożywcze. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 2a do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia].

4.5.3.) Główny kod CPV: 15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15851100-9 - Makaron niegotowany

15613000-8 - Produkty z ziaren zbóż

4.5.5.) Wartość części: 47072,13 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć 2 - Mięso, drób i wędlina. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 2b do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia]. kod CPV: 15100000-9 Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.3.) Główny kod CPV: 15110000-2 - Mięso

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15112000-6 - Drób

15131130-5 - Wędliny

4.5.5.) Wartość części: 65780,93 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć 3 – Ryby i mrożonki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 2c do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia]. kod CPV: 15331170-9 Warzywa mrożone
15220000-6 Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb

4.5.3.) Główny kod CPV: 15331170-9 - Warzywa mrożone

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15220000-6 - Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb

4.5.5.) Wartość części: 66396,75 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.4. Cześć 4 - Nabiał. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 2d do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia]. kod CPV: 15500000-3 Produkty mleczarskie

4.5.3.) Główny kod CPV: 15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.) Wartość części: 54133,33 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 5 - Pieczywo. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 2e do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia]. kod CPV: 15810000-9 Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.3.) Główny kod CPV: 15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.) Wartość części: 31685,85 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 6 – Wyroby garmażeryjne. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 2f do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia]. kod CPV: 5851000-8 Produkty mączne (Wyroby garmażeryjne świeże); 15851100-9 Makaron niegotowany

4.5.3.) Główny kod CPV: 15851000-8 - Produkty mączne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15851100-9 - Makaron niegotowany

4.5.5.) Wartość części: 43959,15 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 7 – Warzywa, owoce, kiszonki i jaja. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 2g do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia]. kod CPV: 03220000-9 Warzywa, owoce i orzechy; 03142500-3 Jaja; 15321700-1 Soki owocowe i warzywne

4.5.3.) Główny kod CPV: 03220000-9 - Warzywa, owoce i orzechy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

03142500-3 - Jaja

4.5.5.) Wartość części: 76020,78 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 8 – Zdrowa żywność. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jakościowy i ilościowy stanowi zał. Nr 2h do SWZ [formularz cenowy - opis przedmiotu zamówienia]. kod CPV: 15890000-3 Różna produkty spożywcze i produkty suszone 15613300-1 Produkty zbożowe; 15332200-6 Dżemy i marmolady, galaretki owocowe, przeciery z owoców i orzechów oraz pasty do smarowania; 15851100-9 Makaron niegotowany; 15613000-8 Produkty z ziaren zbóż; 15321700-1 Soki owocowe i warzywne

4.5.3.) Główny kod CPV: 15890000-3 - Różne produkty spożywcze i produkty suszone

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

15613300-1 - Produkty zbożowe

15332200-6 - Dżemy i marmolady, galaretki owocowe, przeciery z owoców i orzechów oraz pasty do smarowania

15851100-9 - Makaron niegotowany

4.5.5.) Wartość części: 37002,51 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 34992,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 39572,69 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 34992,14 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TOMAR Tomasz Niziuk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462423484

7.3.3) Ulica: KASZTANOWA 44

7.3.4) Miejscowość: LUBLIN

7.3.5) Kod pocztowy: 20-138

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 34992,14 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-08-24 do 2027-08-20

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 66763,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 66763,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 66763,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WASĄG Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462689561

7.3.3) Ulica: HEDWIŻYN 118

7.3.4) Miejscowość: HEDWIŻYN , BIŁGORAJ

7.3.5) Kod pocztowy: 23-400

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 66763,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-08-24 do 2027-08-20

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 68642,70 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 68642,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 68642,70 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPHU WELMAN Piotr Welman Marcin Welman sp. c.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7151957202

7.3.3) Ulica: Żytnia 21B

7.3.4) Miejscowość: Kraśnik

7.3.5) Kod pocztowy: 23-200

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 68642,70 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-08-24 do 2027-08-20

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 52850,55 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 57733,46 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 52850,55 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALMAX - DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7132695379

7.3.4) Miejscowość: Panieńszczyzna Jastków

7.3.5) Kod pocztowy: 21-002

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 52850,55 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-08-24 do 2027-08-20

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 46876,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 46876,30 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 46876,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7130206784

7.3.3) Ulica: KOLEJOWA 67

7.3.4) Miejscowość: NIEDRZWICA DUŻA

7.3.5) Kod pocztowy: 24-220

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 46876,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-08-24 do 2027-08-20

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 44916,07 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 44916,07 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 44916,07 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U. WĘDLINIARZ - LIDER ANNA SKORUPA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7151229589

7.3.3) Ulica: CICHA 2

7.3.4) Miejscowość: KRAŚNIK

7.3.5) Kod pocztowy: 23-204

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 44916,07 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-08-24 do 2027-08-20

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 73791,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 76514,03 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 73791,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOMIK Tomasz Jaroslaw Duda

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7121047211

7.3.3) Ulica: SZAFRANOWA 6

7.3.4) Miejscowość: ELIZÓWKA

7.3.5) Kod pocztowy: 21-003

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 73791,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-08-24 do 2027-08-20

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 8)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 28829,30 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 38045,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 28829,30 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TOMAR NIZIUK TOMASZ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9462423484

7.3.3) Ulica: KASZTANOWA 44

7.3.4) Miejscowość: LUBLIN

7.3.5) Kod pocztowy: 20-138

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 8)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 28829,30 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-08-24 do 2027-08-20
2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy