Wykonanie i dostawa oznakowanych materiałów promocyjnych na 2026 rok dla Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407868
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407868/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 11:47
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-975e3781-7765-43cd-a287-f4c7d6733f8a
Identyfikator
7792084133
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały reklamoweArtykuły informacyjne i promocyjneNotatniki

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407868 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Wykonanie i dostawa oznakowanych materiałów promocyjnych na 2026 rok dla Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 639660210

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Sieradzka 29

1.4.2.) Miejscowość: Poznań

1.4.3.) Kod pocztowy: 60-163

1.4.4.) Województwo: wielkopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: wodr@wodr.poznan.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wodr.poznan.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-975e3781-7765-43cd-a287-f4c7d6733f8a

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407868

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00175441

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Wykonanie i dostawa oznakowanych materiałów promocyjnych na 2026 rok dla Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa oznakowanych materiałów promocyjnych na 2026 rok dla Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, z podziałem na 2 części:
Część 1: Kompleksowe programy doradcze

3.9.) Główny kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne

22815000-6 - Notatniki

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-15

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

10 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BODMAN J. Maniak P. Maniak SP. J.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9930667186

4.3.3.) Ulica: Ryglicka 21B

4.3.4.) Miejscowość: Tuchów

4.3.5.) Kod pocztowy: 33-170

4.3.6.) Województwo: małopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 33096,22 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00249658/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-14

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 32434,30 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy