Dostawa sprzętu multimedialnego na potrzeby jednostek PO (WWFiF, WBiA, WIPiL)
POLITECHNIKA OPOLSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407910
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407910/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 12:00
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4b214bb9-e09b-435c-acb9-82907b4ac8b6
- Identyfikator
- 7540008109
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sprzęt telewizyjny i audiowizualny
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407910 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa sprzętu multimedialnego na potrzeby jednostek PO (WWFiF, WBiA, WIPiL)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA OPOLSKA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001732
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Prószkowska 76
1.4.2.) Miejscowość: Opole
1.4.3.) Kod pocztowy: 45-758
1.4.4.) Województwo: opolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: k.urbaniak@po.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://po.opole.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b214bb9-e09b-435c-acb9-82907b4ac8b6
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407910
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00158419
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa sprzętu multimedialnego na potrzeby jednostek PO (WWFiF, WBiA, WIPiL)
Umowa dla części nr 4
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa projektorów i ekranów na potrzeby WIPiL Politechniki Opolskiej
Zamówienie będzie realizowane w ramach:
Zamówienia gwarantowanego
-Projektor z prezenterem – 20 szt.
-Ekran projekcyjny 20 – szt.
Zamówienia opcjonalnego
-Projektor z prezenterem – 2 szt.
-Ekran projekcyjny - 2 szt.
3.9.) Główny kod CPV: 32320000-2 - Sprzęt telewizyjny i audiowizualny
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
21 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): "SHADOK AV" PIECHUŁA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8291629852
4.3.4.) Miejscowość: Zabrze
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 140847,30 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00285585/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-15
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 128043,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Zrealizowano tylko zamówienie gwarantowane| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |