Dostawa materiałów opatrunkowych, sprzętu jednorazowego użytku, rękawic chirurgicznych i diagnostycznych, środków do dezynfekcji, zestawów pierwszej pomocy oraz szwów chirurgicznych.

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W LUBLINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407913
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407913/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 12:01
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a558ffc4-0dcb-498b-95ae-7bb17ea54cea
Identyfikator
7120103775
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Zestawy medyczneZestawy pierwszej pomocy

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407913 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa materiałów opatrunkowych, sprzętu jednorazowego użytku, rękawic chirurgicznych i diagnostycznych, środków do dezynfekcji, zestawów pierwszej pomocy oraz szwów chirurgicznych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W LUBLINIE

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001896

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Akademicka 13

1.4.2.) Miejscowość: Lublin

1.4.3.) Kod pocztowy: 20-950

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@up.lublin.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://up.lublin.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a558ffc4-0dcb-498b-95ae-7bb17ea54cea

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407913

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00235171

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

8. Źródło finansowania w zakresie części 1, 3, 4: projekt pt. „ Innowacyjny test diagnostyczny do terenowej diagnostyki tasiemczycy u koni”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki o nr FENG.01.01-IP-A0GS ( nr wew.: NCBR.WWZ.25.013); umowa nr FENG.01.01-IP.01-A0GS/24-00 z dnia 30.12.2024 r.

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Dostawa materiałów opatrunkowych, sprzętu jednorazowego użytku, rękawic chirurgicznych i diagnostycznych, środków do dezynfekcji, zestawów pierwszej pomocy oraz szwów chirurgicznych.

Umowa dla części nr 5

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Dostawa zestawów pierwszej pomocy, zgodnie z Formularzem asortymentowo - cenowym zawartym w załączniku nr 5 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 33141620-2 - Zestawy medyczne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

33141623-3 - Zestawy pierwszej pomocy

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-29

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): CZARMED Łukasz Czarnecki

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7732331591

4.3.3.) Ulica: Kolejowa 21

4.3.4.) Miejscowość: Bedoń Przykościelny

4.3.5.) Kod pocztowy: 95-020

4.3.6.) Województwo: łódzkie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 4008,54 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00361195/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-29

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3206,84 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy