TP101_Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej zagospodarowania i remontów wnętrz podwórzowych w kwartale ulic: 1) Kraszewskiego – Zegadłowicza - Kleczkowska - Siemieńskiego; 2) Orzechowej.
Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407924
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407924/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-26 12:04
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-37a9095f-a204-437e-879b-f22ad72e0d40
- Identyfikator
- 8982123598
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407924 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
TP101_Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej zagospodarowania i remontów wnętrz podwórzowych w kwartale ulic: 1) Kraszewskiego – Zegadłowicza - Kleczkowska - Siemieńskiego;
2) Orzechowej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020610504
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Namysłowska 8
1.4.2.) Miejscowość: Wrocław
1.4.3.) Kod pocztowy: 50-304
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wm.wroc.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wm.wroc.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37a9095f-a204-437e-879b-f22ad72e0d40
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407924
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00520454
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
TP101_Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej zagospodarowania i remontów wnętrz podwórzowych w kwartale ulic: 1) Kraszewskiego – Zegadłowicza - Kleczkowska - Siemieńskiego;
2) Orzechowej.
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zadanie 1: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania polegającego na wykonaniu dokumentacji projektowo-kosztorysowej, dotyczącej remontu wnętrza podwórzowego w kwartale ulic Kraszewskiego - Zegadłowicza – Kleczkowska - Siemieńskiego (18/59 AR_4 obręb Kleczków), uwzgledniającego wykonanie w szczególności: remont nawierzchni pieszo – jezdnych miejsc parkingowych i placów manewrowych; rewitalizację zieleni, nasadzenia, projekt oświetlenia, wyposażenie w elementy małej architektury i urządzenia zabawowe wraz z przeniesieniem praw autorskich, praw majątkowych do Dokumentacji, uzyskaniem niezbędnych decyzji , opinii, opracowań, pozwoleń, uzgodnień, zatwierdzeń, ewentualnych odstępstw, zgód od Wspólnot Mieszkaniowych oraz zgód administracji architektoniczno – budowlanej, umożliwiających realizację robót budowlanych; zakres przedmiotu zamówienia obejmuje pełnienie nadzoru autorskiego i dendrologicznego nad realizacją robót budowlanych w zakresie opracowanej dokumentacji projektowej (do 4 wizyt w ramach każdego z nadzorów oddzielnie).
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej dotyczącej zagospodarowania i remontu obejmującego w szczególności: remont nawierzchni pieszo – jezdnych miejsc parkingowych i placów manewrowych; rewitalizację zieleni, nasadzenia, projekt oświetlenia, wyposażenie w elementy małej architektury i urządzenia zabawowe, dla wnętrza podwórzowego w kwartale ulic: Kraszewskiego - Zegadłowicza – Kleczkowska - Siemieńskiego (18/59 AR_4 obręb Kleczków), wraz z przeniesieniem praw autorskich majątkowych do Dokumentacji, uzyskanie niezbędnych decyzji, opinii, opracowań, pozwoleń, uzgodnień, zatwierdzeń, ewentualnych odstępstw, zgód od Wspólnot Mieszkaniowych oraz zgód administracji architektoniczno - budowlanej umożliwiających realizację robót budowlanych (Etap I); 3) pełnienie nadzoru autorskiego nad realizacją robót budowlanych w zakresie opracowanej Dokumentacji oraz pełnienie nadzoru dendrologicznego nad ochroną zieleni w trakcie realizacji robót, zgodnie z zarządzeniem nr 1217/19 Prezydenta Wrocławia z dnia 28 czerwca 2019 r. w sprawie ochrony drzew i rozwoju terenów zieleni Wrocławia (Etap II). Etap II – nadzór autorski i dendrologiczny pełniony podczas realizacji przedsięwzięcia sprawowany będzie od dnia protokolarnego przekazania terenu budowy Wykonawcy robót budowlanych wyłonionemu w odrębnym postępowaniu, do dnia ich protokolarnego odbioru końcowego – nie dłużej niż do dnia 30.11.2026r.
3.9.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-23
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
210 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): MODULO Wojciech Wawrzyniak
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8992117180
4.3.4.) Miejscowość: Wrocław
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 252150 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00058880/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-11-27
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W toku realizacji umowy ujawniono konieczność doprecyzowania zakresu opracowania poprzez uwzględnienie działki nr 19/1, usunięcie omyłki polegającej na niewskazaniu działki nr 18/56 oraz rozszerzenie zakresu dokumentacji o monitoring wizyjny. Zmiany wynikały również z wymogów administracyjnych i potrzeb Zamawiającego ujawnionych w trakcie realizacji umowy.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmieniono opis przedmiotu zamówienia, rozszerzono zakres dokumentacji projektowej o monitoring wizyjny, zaktualizowano harmonogram realizacji, terminy pośrednie, zasady odbiorów częściowych, harmonogram prac, wysokość kar umownych oraz wynagrodzenie z podziałem na etapy.
5.4.6.) Wartość zmiany: 17220
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 267402,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |