Zakup klastra serwerowego, macierzy, zasilacza UPS, modułu bateryjnego i oprogramowania wraz z wdrożeniem

GMINA NOWA BRZEŹNICA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407942
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407942/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 12:07
Lokalizacja
Nowa Brzeźnica, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b5603f7c-18d4-46f0-8400-df073ce20435
Identyfikator
5080026724
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

SerweryNadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)Pakiety oprogramowania i systemy informatyczneUsługi pomocy technicznejUsługi wdrażania oprogramowania

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407942 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Zakup klastra serwerowego, macierzy, zasilacza UPS, modułu bateryjnego i oprogramowania wraz z wdrożeniem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWA BRZEŹNICA

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398669

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Kościuszki 103

1.4.2.) Miejscowość: Nowa Brzeźnica

1.4.3.) Kod pocztowy: 98-331

1.4.4.) Województwo: łódzkie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@nowabrzeznica.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: nowabrzeznica.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b5603f7c-18d4-46f0-8400-df073ce20435

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407942

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00085573

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Zakup klastra serwerowego, macierzy, zasilacza UPS, modułu bateryjnego i oprogramowania wraz z wdrożeniem

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup klastra serwerowego, macierzy, zasilacza UPS, modułu bateryjnego i oprogramowania wraz z wdrożeniem. Zamówienie realizowane w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd”, który otrzymał dofinansowanie z Programu Operacyjnego Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Rozdziale V SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia ZP.271.4.2026.

3.9.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

71356200-0 - Usługi pomocy technicznej

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-20

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

40 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): COCON SPÓŁKA AKCYJNA

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5761586447

4.3.3.) Ulica: Dworcowa 10A

4.3.4.) Miejscowość: Olesno

4.3.5.) Kod pocztowy: 46-300

4.3.6.) Województwo: opolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 353858,70 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00177295/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-13

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Wydłużenie terminu dostawy.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

§ 4 ust. 1 umowy otrzymuje następujące brzmienie:
„1. Termin realizacji przedmiotu umowy wynosi do 54 dni od dnia podpisania umowy.”

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 353858,70 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy