Dostawa 4 szt. łodzi aluminiowych płaskodennych dla Państwowej Straży Rybackiej w Lublinie.
LUBELSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W LUBLINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407947
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407947/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 12:08
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0b2ae01c-dbb6-4ef0-9294-8d40764de3ed
- Identyfikator
- 7120104674
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407947 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa 4 szt. łodzi aluminiowych płaskodennych dla Państwowej Straży Rybackiej w Lublinie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: LUBELSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W LUBLINIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514294
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Spokojna 4
1.4.2.) Miejscowość: Lublin
1.4.3.) Kod pocztowy: 20-914
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.4.7.) Numer telefonu: 0
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: mkazaren@lublin.uw.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.lublin.uw.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0b2ae01c-dbb6-4ef0-9294-8d40764de3ed
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407947
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00273691
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Realizacja programu FER.2027 – Fundusze Europejskie dla Rybactwa 2021-2027, nr przedsięwzięcia FEDR.01.09-IP-0013/25; Zakup niezbędnych środków transportu i łodzi oraz sprzętu specjalistycznego dla Państwowej Straży Rybackiej w Lublinie służących przeprowadzeniu kontroli rybołówstwa.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa 4 szt. łodzi aluminiowych płaskodennych dla Państwowej Straży Rybackiej w Lublinie.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa 4 szt. łodzi aluminiowych płaskodennych dla Państwowej Straży Rybackiej w Lublinie.
Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę 4 (czterech) fabrycznie nowych łodzi aluminiowych płaskodennych. Każda łódź musi być wyposażona w:
• silnik elektryczny,
• silnik spalinowy,
• przyczepę transportową przeznaczoną do przewozu danej łodzi.
Wymaga się, aby wszystkie elementy wyposażenia stanowiły komplet umożliwiający pełne użytkowanie łodzi zgodnie z jej przeznaczeniem.
3.9.) Główny kod CPV: 34520000-8 - Łodzie
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
34520000-8 - Łodzie
34521000-5 - Łodzie specjalistyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-25
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
90 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TRACKTECH Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7352861561
4.3.4.) Miejscowość: Nowy Targ
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 156400,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00311654/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-19
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 156400,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |