ZP 6/24 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00407949
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00407949/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 12:08
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9640df54-fbda-11ee-b016-82aaee56c84c
- Identyfikator
- 7262234808
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407949 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
ZP 6/24 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 471219736
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Kniaziewicza 1/5
1.4.2.) Miejscowość: Łódź
1.4.3.) Kod pocztowy: 91-347
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubliczne@bieganski.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bieganski.com.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9640df54-fbda-11ee-b016-82aaee56c84c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407949
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 134340-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
ZP 6/24 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zestaw do cewnikowania żył centralnych metodą Seldingera z cewnikiem czterokanałowym co najmniej 8 Fr, długości min. 15 i min. 20 cm (do wyboru). Minimalna zawartość zestawu: igła punkcyjna z bocznym portem typu „Y” 18G/co najmniej 6,35 cm, prowadnica J ze znacznikami długości odporna na zaginanie, strzykawka, nożyk do nacięcia skóry, rozszerzadło, element mocujący do skóry. szt. 100
3.9.) Główny kod CPV: 33141300-3 - Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi
Umowa dla części nr 5
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1 Zestaw do cewnikowania żył centralnych metodą Seldingera z cewnikiem czterokanałowym co najmniej 8 Fr, długości min. 15 i min. 20 cm (do wyboru) zawierajacym powłokę antybakteryjną w postaci chlorhexydyny z sulfadiazyną srebra. Minimalna zawartość zestawu: igła punkcyjna 18G/co najmniej 6,35 cm, prowadnica J ze znacznikami długości odporna na zaginanie, strzykawka, rozszerzadło, element mocujący do skóry. szt. 100
2 Zestaw 4 światł. 8,5F zawierający następujące elementy: -igła punkcyjna 18G+igła punkcyjna 20G w miękkiej kaniuli, -prowadnik + strzykawka,-cewnik pokryty powłoką antybakteryjną, rozszerzadełko,-materiały opatrunkowe, -nici, skalpel, nożyczki, kleszczyki,- nalepki Checklista , fartuch , maska , czepek , obłożenie szt. 1 000
3.9.) Główny kod CPV: 33141300-3 - Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi
Umowa dla części nr 6
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1 Zestaw do cewnikowania żył centralnych metodą Seldingera z wysokoprzepływowym cewnikiem dwukanałowym długości min. 15 i min. 20 cm (do wyboru), o średnicy nie mniejszej niż 11 F (średnica kanałów ok. 12 G), przeznaczony do hemodializy/hemodiafiltracji. Cewnik pokryty powłoką antybakteryjna składająca się z chlorheksydyny i sulfadiazyny srebra. Prowadnica odporna na zaginanie. szt. 150
2 Zestaw do cewnikowania żył centralnych metodą Seldingera z wysokoprzepływowym cewnikiem trójkanałowym długości min. 15 i min. 20 cm (do wyboru), o średnicy nie mniejszej niż 11 F (2 kanały główne ok. 12 G + kanał dodatkowy ok 16 G), przeznaczony do hemodializy/hemodiafiltracji. Cewnik pokryty powłoką antybakteryjna składająca się z chlorheksydyny i sulfadiazyny srebra.Prowadnica odporna na zaginanie. szt. 150
3 Cewniki do hemodializy 2 -światłowe 12Fr/12,12 Ga / długość 25 cm . W skład zestawu wchodzi : cewnik pokryty powłoka antybakteryjną ( chlorheksydyna i sulfadiazyna srebra ) igła punkcyjna 18G/6,35 cm , prowadnica tytanowa, strzykawka z otworem w tłoku, rozszerzadło , skalpel, obłożenie. szt. 100
3.9.) Główny kod CPV: 33141300-3 - Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi
Umowa dla części nr 55
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Jednorazowy laryngoskop, kompaktowy i lekki, gotowy do natychmiastowego użycia, z załadowanymi bateriami, rękojeść wykonana z ABS i poliamidu, łyżki metalowe ze stopu stali nierdzewnej, całość pozbawiona lateksu,z silnym LEDowym źródłem światła w łyżce, koniec dystalny łyżki zaokrąglony : rozmiar kodowany kolorem: na łyżce oznaczenie rozmiaru, nr katalogowy; na każdym opakowaniu indywidualnym znajduje się etykieta z m.in. datą ważności, rozmiarem, nr ref, lot, instrukcją obsługi. Dostępne rozmiary MILLER 00-4, Macintosh 2-4. szt. 1700
3.9.) Główny kod CPV: 33171100-0 - Przyrządy do anestezji
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2024-05-17 do 2026-05-064.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Teleflex Polska Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 366805415
4.3.3.) Ulica: ul. Żwirki i Wigury 16A
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-092
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 498874,68 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 302520-2024
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-06
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana przewidziana w umowie - przedłużenie okresu trwania umowy w sytuacji nie wykorzystania jej wartości
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Przedłużenie okresu obowiązywania umowy nie dłużej niż do 06.08.2026r
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 357575,79 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Ogłoszenia o udzieleniu zamówienia:- 302520-2024
- 307952-2024
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |