Sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku według pakietów Liczba pakietów – 66 ZP/PN/1/25/LSOFA/JHP

DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM ONKOLOGII, PULMONOLOGII I HEMATOLOGII

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407958
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407958/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 12:11
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4f76ca96-e557-4c40-a1b7-29ad76242794
Identyfikator
8992228100
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały medyczne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407958 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku według pakietów Liczba pakietów – 66 ZP/PN/1/25/LSOFA/JHP

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM ONKOLOGII, PULMONOLOGII I HEMATOLOGII

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000290096

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: pl. Ludwika Hirszfelda 12

1.4.2.) Miejscowość: Wrocław

1.4.3.) Kod pocztowy: 53-413

1.4.4.) Województwo: dolnośląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@dcopih.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dcopih.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f76ca96-e557-4c40-a1b7-29ad76242794

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407958

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 134499-2026

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku według pakietów Liczba pakietów – 66 ZP/PN/1/25/LSOFA/JHP

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Część 1

3.9.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne

Umowa dla części nr 6

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Część 6

3.9.) Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-22

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

6 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): "Skamex S.A.

4.3.4.) Miejscowość: Łódź

4.3.5.) Kod pocztowy: 90-032

4.3.6.) Województwo: łódzkie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 293088,78 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 134499-2026

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-22

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zmiana umowy została dokonana z powodu niewyczerpania wartości umowy w okresie jej obowiązywania. Strony, działając na podstawie postanowień umowy, zgodnie postanowiły wydłużyć termin realizacji umowy w celu dalszej realizacji dostaw do czasu wykorzystania jej wartości.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Po zmianie umowa obejmuje sukcesywną dostawę staplerów chirurgicznych oraz zaawansowanego systemu zamykania naczyń (pakiety nr 1-7), przy czym okres realizacji umowy został wydłużony do dnia 22.05.2026 r., jednak nie dłużej niż do wyczerpania wartości umowy. Pozostałe warunki umowy nie uległy zmianie.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 319466,77 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy