Sukces. dostawy cewników do diag. obrazowej naczyń wieńcowych z dzierżawą syst. do obrazowania ultrasonograficznego IVUS na potrzeby Zesp. Prac. Rad. Zab. Hem. i Elektrokar. ŚCK WSzZ w Kielcach

Wojewódzki Szpital Zespolony

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407959
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407959/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 12:12
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-875beeb4-2e0a-4e07-b0a6-3652863d44ce
Identyfikator
9591291292
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyroby do angioplastyki

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407959 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukces. dostawy cewników do diag. obrazowej naczyń wieńcowych z dzierżawą syst. do obrazowania ultrasonograficznego IVUS na potrzeby Zesp. Prac. Rad. Zab. Hem. i Elektrokar. ŚCK WSzZ w Kielcach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Zespolony

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000289785

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Grunwaldzka 45

1.4.2.) Miejscowość: Kielce

1.4.3.) Kod pocztowy: 25-736

1.4.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.4.7.) Numer telefonu: 413671259

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: magdalena.wojcik@wszzkielce.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wszzkielce.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-875beeb4-2e0a-4e07-b0a6-3652863d44ce

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407959

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00062600

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Sukces. dostawy cewników do diag. obrazowej naczyń wieńcowych z dzierżawą syst. do obrazowania ultrasonograficznego IVUS na potrzeby Zesp. Prac. Rad. Zab. Hem. i Elektrokar. ŚCK WSzZ w Kielcach

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy cewników do diagnostyki obrazowej naczyń wieńcowych wraz z dzierżawą mobilnego systemu do obrazowania ultrasonograficznego IVUS z opcją FFR na potrzeby Zespołu Pracowni Radiologii Zabiegowej, Hemodynamiki i Elektrokardiologii Świętokrzyskiego Centrum Kardiologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego
w Kielcach Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości określono w Załączniku nr 2 do SWZ. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy oraz Załącznik nr 3a do SWZ – projektowane postanowienia umowy dzierżawy.

3.9.) Główny kod CPV: 33111730-7 - Wyroby do angioplastyki

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-12

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BOSTON SCIENTIFIC POLSKA SP. ZO.O.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5262110301

4.3.3.) Ulica: Al. Jana Pawła II 22

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 00-133

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 495900,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00108580/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-12

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Przedłużenie terminu zawarcia umowy

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Na podstawie §2 pkt 2 umowy podstawowej został przedłużony termin obowiązywania umowy nr 47/2025 o okres 6 miesięcy tj. do dnia 12.08.2026 r.

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 234381,60 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy