Przeprowadzenie praktyk zawodowych z przedmiotu Podstawy pielęgniarstwa dla studentów kierunku Pielęgniarstwo w semestrze letnim roku akademickiego 2025/2026

Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00407980
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00407980/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-26 12:17
Lokalizacja
Chełm, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-64b74009-48d9-436a-8cd9-42a5d44ec5df
Identyfikator
5632077608
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00407980 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Przeprowadzenie praktyk zawodowych z przedmiotu Podstawy pielęgniarstwa dla studentów kierunku Pielęgniarstwo w semestrze letnim roku akademickiego 2025/2026

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110607010

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Pocztowa 54

1.4.2.) Miejscowość: Chełm

1.4.3.) Kod pocztowy: 22-100

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@panschelm.edu.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://panschelm.ezamawiajacy.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64b74009-48d9-436a-8cd9-42a5d44ec5df

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00407980

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00155889

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Przeprowadzenie praktyk zawodowych z przedmiotu Podstawy pielęgniarstwa dla studentów kierunku Pielęgniarstwo w semestrze letnim roku akademickiego 2025/2026

Umowa dla części nr 1

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenie praktyk zawodowych z przedmiotu Podstawy pielęgniarstwa dla studentów kierunku Pielęgniarstwo w semestrze letnim roku akademickiego 2025/2026

3.9.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenie praktyk zawodowych z przedmiotu Podstawy pielęgniarstwa dla studentów kierunku Pielęgniarstwo w semestrze letnim roku akademickiego 2025/2026

3.9.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Umowa dla części nr 3

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenie praktyk zawodowych z przedmiotu Podstawy pielęgniarstwa dla studentów kierunku Pielęgniarstwo w semestrze letnim roku akademickiego 2025/2026

3.9.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Umowa dla części nr 4

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenie praktyk zawodowych z przedmiotu Podstawy pielęgniarstwa dla studentów kierunku Pielęgniarstwo w semestrze letnim roku akademickiego 2025/2026

3.9.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Umowa dla części nr 5

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenie praktyk zawodowych z przedmiotu Podstawy pielęgniarstwa dla studentów kierunku Pielęgniarstwo w semestrze letnim roku akademickiego 2025/2026

3.9.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Umowa dla części nr 6

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenie praktyk zawodowych z przedmiotu Podstawy pielęgniarstwa dla studentów kierunku Pielęgniarstwo w semestrze letnim roku akademickiego 2025/2026

3.9.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Umowa dla części nr 7

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenie praktyk zawodowych z przedmiotu Podstawy pielęgniarstwa dla studentów kierunku Pielęgniarstwo w semestrze letnim roku akademickiego 2025/2026

3.9.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Umowa dla części nr 8

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenie praktyk zawodowych z przedmiotu Podstawy pielęgniarstwa dla studentów kierunku Pielęgniarstwo w semestrze letnim roku akademickiego 2025/2026

3.9.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Umowa dla części nr 9

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenie praktyk zawodowych z przedmiotu Podstawy pielęgniarstwa dla studentów kierunku Pielęgniarstwo w semestrze letnim roku akademickiego 2025/2026

3.9.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Umowa dla części nr 10

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenie praktyk zawodowych z przedmiotu Podstawy pielęgniarstwa dla studentów kierunku Pielęgniarstwo w semestrze letnim roku akademickiego 2025/2026

3.9.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-26

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2026-06-08 do 2026-06-23

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁĘCZNEJ, ul. Krasnystawska 52, 21-010 Łęczna,

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: PL 713-23-93-684

4.3.4.) Miejscowość: Łęczna

4.3.6.) Województwo: lubelskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 24000,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00178618/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-14

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 24000 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi