Dostawa aparatów do znieczulenia wraz z kardiomonitorem (3 szt.) dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Gliwicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00408019
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408019/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 12:28
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1b4cb93f-6d2e-4187-8537-d24d25858849
- Identyfikator
- 5250008057
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408019 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa aparatów do znieczulenia wraz z kardiomonitorem (3 szt.) dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Gliwicach
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00028836600028
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Wybrzeże Armii Krajowej 15
1.4.2.) Miejscowość: Gliwice
1.4.3.) Kod pocztowy: 44-102
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gliwice.nio.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gliwice.nio.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b4cb93f-6d2e-4187-8537-d24d25858849
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408019
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 152964-2026
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa aparatów do znieczulenia wraz z kardiomonitorem (3 szt.) dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa aparatów do znieczulenia wraz z kardiomonitorem (3 szt.) dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach 2.Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1)Parametry techniczne, specyfikacja asortymentowo-cenowa – załącznik nr 2 do SWZ, 2)Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy (PPU) – załącznik nr 4 do SWZ. 3. Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych. 4.Zamawiający nie przewiduje zamówień uzupełniających. 5. Informacje na temat wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia zawarte zostały w rozdziale IX SWZ. 6. Termin związania ofertą wynosi: 90 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 06.07.2026 r. 7. Klauzulę informacyjna wynikającą z treści art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Zamawiający zamieścił w SWZ. 8.Szczegółowe informacje dotyczące niniejszego postępowania zawarte są w SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 33172100-7 - Urządzenia do anestezji
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-29
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
84 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GE MEDICAL SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 010478403
4.3.3.) Ulica: Wołoska nr 9
4.3.4.) Miejscowość: WARSZAWA
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-583
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1321728,48 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 376064-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1321728,48 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |