Dostawa sprzętu rolniczego
Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00408027
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408027/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 12:30
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7b2cb12a-e4ea-48d2-8a1f-166afea9b47e
- Identyfikator
- 7393452902
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408027 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa sprzętu rolniczego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 519653022
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Jagiellońska 91
1.4.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.4.3.) Kod pocztowy: 10-356
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.4.7.) Numer telefonu: 56 6760480
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@w-modr.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wmodr.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
jednostka organizacyjna posiadająca osobowość prawną
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b2cb12a-e4ea-48d2-8a1f-166afea9b47e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408027
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 17-56613
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Umowa dotacyjna nr 0004684040OR1100012/25 o objecie przedsięwziecia wsparciem bezzwrotnym z planu rozwojowego w ramach części inwestycji A1.4.1.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa sprzętu rolniczego
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa ciągnika rolniczego przygotowanego do montażu automatycznego prowadzenia równoległego w oparciu o system GPS oraz do współpracy z systemem ISOBUS. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym parametry techniczno-użytkowe maszyny określa Załącznik nr 8a do SWZ. Parametry techniczno-użytkowe podane przez Zamawiającego w Załączniku nr 8a do SWZ stanowią wymagania minimalne.
3.9.) Główny kod CPV: 16700000-2 - Ciągniki
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
84 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Agro-Sieć Maszyny Sp z o.o. z siedzibą 86-200 Chełmno, ul. Magazynowa 2
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8751555240, REGON 3413655743
4.3.3.) Ulica: 86-200 Chełmno, ul. Magazynowa 2
4.3.4.) Miejscowość: Chełmno
4.3.5.) Kod pocztowy: 86-200
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1040088 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 106-385086
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1040088 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |