Aktualizacja zbiorów danych bazy danych obiektów topograficznych z aktualizacją obiektów kategorii rzeźba terenu, opracowanie arkuszy mapy topograficznej 1:10 000

Województwo Opolskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00408065
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00408065/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-26 12:36
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3828b590-ef31-41d5-98a9-9caa9c55f41a
Identyfikator
7543077565
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi bazy danychUsługi przetwarzania danychUsługi wprowadzania danychUsługi analizy danychUsługi w zakresie standaryzacji i klasyfikacji zawartości lub danychMapy

Wykonawcy

1 przyznane

MARCIN MARMOLWieliczka, PL · lot 0
147 200 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408065 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Aktualizacja zbiorów danych bazy danych obiektów topograficznych z aktualizacją obiektów kategorii rzeźba terenu, opracowanie arkuszy mapy topograficznej 1:10 000

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Opolskie

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412421

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ostrówek 5

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-088

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.7.) Numer telefonu: 775416357, 775416399

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@opolskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.opolskie.pl/typy-tresci/zamowienia-publiczne/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3828b590-ef31-41d5-98a9-9caa9c55f41a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Aktualizacja zbiorów danych bazy danych obiektów topograficznych z aktualizacją obiektów kategorii rzeźba terenu, opracowanie arkuszy mapy topograficznej 1:10 000

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3828b590-ef31-41d5-98a9-9caa9c55f41a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408065

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037167/19/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.25 AKTUALIZACJA ZBIORÓW DANYCH BAZY DANYCH OBIEKTÓW TOPOGRAFICZNYCH Z AKTUALIZACJĄ OBIEKTÓW KATEGORII RZEŹBA TERENU, OPRACOWANIE ARKUSZY MAPY TOPOGRAFICZNEJ 1:10 000

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00318532

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DOA-ZP.272.17.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 88491,23 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Aktualizacja zbiorów danych bazy danych obiektów topograficznych z aktualizacją obiektów kategorii rzeźba terenu, opracowanie arkuszy mapy topograficznej 1:10 000”

ZAKRES ZAMÓWIENIA GWARANTOWANEGO:
a) zweryfikować, poprawić i zaktualizować BDOT10k, w tym obiekty kategorii rzeźba terenu, w oparciu o dostępne materiały źródłowe;

ZAKRES ZAMÓWIENIA OBJĘTY PRAWEM OPCJI:
– OPRACOWANIE OD 1 DO MAKSYMALNIE 6 SZT. CYFROWYCH ARKUSZY MAPY TOPOGRAFICZNEJ Z OBSZARU POWIATU NYSKIEGO:
b) opracować kategorię obiektów „obiekty kartograficzne” w zakresie klas obiektów „obiekt kartograficzny” i „opis kartograficzny”;
c) wykonać redakcję treści mapy topograficznej w skali 1:10 000 oraz redakcję arkuszy mapy topograficznej wraz z ramką, legendą i opisami pozaramkowymi;
d) wykonać zapis cyfrowy i wydruk ploterowy arkuszy mapy topograficznej

4.5.3.) Główny kod CPV: 72320000-4 - Usługi bazy danych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

72310000-1 - Usługi przetwarzania danych

72312000-5 - Usługi wprowadzania danych

72316000-3 - Usługi analizy danych

72330000-2 - Usługi w zakresie standaryzacji i klasyfikacji zawartości lub danych

22114300-5 - Mapy

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 147200,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 147200,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 147200,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GEOFAZA Marcin Marmol

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8691341126

7.3.3) Ulica: Jasna 5A

7.3.4) Miejscowość: Wieliczka

7.3.5) Kod pocztowy: 32-020

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 147200,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Dot. pkt 8.3.) Okres realizacji zamówienia:

Wykonawca wykona i dostarczy do odbioru przedmiot umowy – do 60 dni kalendarzowych od dnia podpisania przez Strony umowy.
2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi