Przeprowadzenie ogólnopolskiego badania sondażowego techniką CAPI dot. akceptacji wydatków obronnych państwa

Sieć Badawcza Łukasiewicz – ITECH Instytut Innowacji i Technologii

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00408091
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00408091/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-26 12:42
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-522ad26c-79c9-47d7-b3db-b6a73ab73746
Identyfikator
5250008293
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi badań społecznych

Wykonawcy

1 przyznane

ANNA SOJKAGliwice, PL · lot 0
200 121 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408091 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Przeprowadzenie ogólnopolskiego badania sondażowego techniką CAPI dot. akceptacji wydatków obronnych państwa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sieć Badawcza Łukasiewicz – ITECH Instytut Innowacji i Technologii

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000040347

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żelazna 87

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-879

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@itech.lukasiewicz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://itech.lukasiewicz.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/itech

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Innowacja i Technologia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przeprowadzenie ogólnopolskiego badania sondażowego techniką CAPI dot. akceptacji wydatków obronnych państwa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-522ad26c-79c9-47d7-b3db-b6a73ab73746

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408091

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00355650

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Znak sprawy: 02/07/2026/W/P

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 200121,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie ogólnopolskiego badania sondażowego techniką CAPI (N=1000) , którego głównym celem jest określenie, w jakim stopniu polskie społeczeństwo gotowe jest obecnie ponosić wydatki na cele związane z obronnością państwa, jakie postawy przyjmuje wobec wzrostu tych wydatków, a także jakie czynniki zwiększają (lub zmniejszają) gotowość Polaków do ponoszenia takich wydatków.
Zadaniem Wykonawcy, poza realizacją badania, przekazaniem bazy danych stanowiących produkt badania, jest również opracowanie pełnego raportu analitycznego z badania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79315000-5 - Usługi badań społecznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 184746,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 259530,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 200121,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Market Research World Anna Sojka ,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6312560410

7.3.3) Ulica: Mastalerza 26/1

7.3.4) Miejscowość: Gliwice

7.3.5) Kod pocztowy: 44-100

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 200121,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi