Opracowanie dokumentacji projektowych dla Gminy Głogów Małopolski

GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00408038
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00408038/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-26 12:31
Lokalizacja
Głogów Małopolski, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eadb5003-3804-42f3-931c-1ffc664c31a4
Identyfikator
5170038464
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi projektowania architektonicznego

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408038 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowych dla Gminy Głogów Małopolski

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582074

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.4.2.) Miejscowość: Głogów Małopolski

1.4.3.) Kod pocztowy: 36-060

1.4.4.) Województwo: podkarpackie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@glogow-mlp.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.glogow-mlp.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eadb5003-3804-42f3-931c-1ffc664c31a4

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408038

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00504821

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Opracowanie dokumentacji projektowych dla Gminy Głogów Małopolski

Umowa dla części nr 4

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Część IV
Wykonanie dokumentacji projektowych zagospodarowania dla inwestycji w gminie Głogów Małopolski.

a) Opracowanie projektu zagospodarowania poprzez budowę tężni solankowej wraz z małą architekturą i infrastrukturą techniczną przy Ośrodku Sportu w Głogowie Młp., działka nr ewid. 2002/64 , obręb Głogów Młp. – zaprojektowanie zadaszonej tężni ze zbiornikiem na solankę i instalacją rozprowadzającą, oświetlenia terenu, przyłączy: energetycznego, wody i kanalizacji, alejek, ławek z oparciem usytuowanych pod zadaszeniem tężni oraz koszy na śmieci.

b) Opracowanie projektu zagospodarowania terenu rekreacji w Wysokiej Głogowskiej przy potoku Gołębiówka, działka nr ewid. 2472, obręb Wysoka Głogowska – zaprojektowanie: oświetlenia terenu (lampy parkowe), piaszczystej plaży, boiska do siatkówki plażowej, wiaty z grillem i miejscami siedzącymi, placu zabaw, siłowni terenowej, altany zadaszonej ze stołem i miejscami siedzącymi (3 szt.), wiaty rowerowej ze stojakiem na min. 20 rowerów, alejki spacerowej z kostki brukowej, ławek parkowych z oparciem i pergolą oraz koszy na śmieci, betonowego stołu do tenisa, betonowych stolików szachowych (2 szt.), betonowych leżaków plażowych (siedzisko obłożone drewnem) z parasolami (8 kpl.), miejsc parkingowych dla samochodów osobowych min. 2 x 10 szt.

c) Opracowanie projektu zagospodarowania terenu ośrodka Gadka w Hucisku, działka nr ewid. 450, obręb Hucisko – zaprojektowanie: oświetlenia terenu wraz z monitoringiem wizualnym, budynku WC dla min. 6 osób wraz z przyłączem wody i kanalizacji sanitarnej, boiska wielofunkcyjnego / rekreacyjnego z nawierzchnią poliuretanową (koszykówka, siatkówka, kort tenisowy) wraz z piłkochwytami, boiska do siatkówki plażowej, placu zabaw, siłowni terenowej, wiaty tanecznej w miejscu istniejącej (do rozbiórki), altany grillowej z miejscami siedzącymi, altany zadaszonej ze stołem i miejscami siedzącymi (6 szt.), altany zadaszonej z miejscami siedzącymi i paleniskiem na ognisko, wiaty rowerowej ze stojakiem na min. 20 rowerów, miejsc parkingowych z kostki brukowej dla samochodów osobowych np. 2 x 10 szt. lub łącznie 20, dojść i chodników z kostki brukowej, ławek i koszy na śmieci, piłkochwytów za brakami istniejącego boiska do piłki nożnej betonowego stołu do tenisa, stolików szachowych betonowych (2 szt.).

d) Opracowanie projektu rewitalizacji parku w Budach Głogowskich, działka nr ewid. 1552/9, obręb Budy Głogowskie – zaprojektowanie: alejek parkowych, oświetlenia parkowego, elementów małej architektury: ławek parkowych oraz koszy na śmieci.

3.9.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-06

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

5 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Archiplace sp. z o. o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8952261195

4.3.3.) Ulica: ul. F. Magellana 18/1

4.3.4.) Miejscowość: Wrocław

4.3.5.) Kod pocztowy: 51-505

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 146370,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00631453/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-31

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 3

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Na podstawie zapisu z §10 ust.1 pkt 1 i 2 Umowy w związku z przedłużającym się okresem uzgodnienia projektów z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków dla zadania : d) Opracowanie projektu rewitalizacji parku w Budach Głogowskich

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Strony ustalają termin wykonania umowy do 20.05.2025 r.”

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Na podstawie zapisu z §10 ust.1 pkt 1 i 2 Umowy w związku z przedłużającym się okresem uzgodnienia projektu dla zadania d) tj. opracowania projektu rewitalizacji parku w Budach Głogowskich

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Strony ustalają termin wykonania umowy do 31.05.2026 r.

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 3

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Na podstawie zapisu z §10 ust.1 pkt 1 i 2 Umowy w związku z przedłużającym się okresem uzgodnienia projektu z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków dla zadania d) tj. opracowania projektu rewitalizacji parku w Budach Głogowskich

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Strony ustalają termin wykonania umowy do 31.07.2026 r.

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 146370,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

N E K S Nr 1.
do umowy Nr 34/2024 z dnia 06.11.2024 r. z dnia 31.03.2025 r.
A N E K S Nr 2.
do umowy Nr 34/2024 z dnia 06.11.2024 r. z dnia 16.05.2025 r.
A N E K S Nr 3.
do umowy Nr 34/2024 z dnia 06.11.2024 r. z dnia 30.05.2025 r.
2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Usługi