Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania w ramach projektu „Pozytywnie włączeni – kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach” - (5 części)”.
Miasto Słupsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00408057
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408057/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 12:35
- Lokalizacja
- Słupsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e7f806bc-2e04-46a7-b031-c756a319df1f
- Identyfikator
- 8391005507
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408057 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania w ramach projektu „Pozytywnie włączeni – kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach” - (5 części)”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto Słupsk
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979625
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Plac Zwycięstwa 3
1.4.2.) Miejscowość: Słupsk
1.4.3.) Kod pocztowy: 76-200
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@um.slupsk.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.um.slupsk.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e7f806bc-2e04-46a7-b031-c756a319df1f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408057
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00407326
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) Priorytetu 5 Fundusze Europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFS+), Działania 5.8 Edukacja ogólna i zawodowa w ramach programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021- 2027 (FEP 2021-2027)
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania w ramach projektu „Pozytywnie włączeni – kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach” - (5 części)”.
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Dostawa sprzętów informatycznych i oprogramowania dla Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Słupsku w ramach projektu „Pozytywnie włączeni - kompleksowy system wdrażania edukacji włączającej w słupskich szkołach”;
3.9.) Główny kod CPV: 32322000-6 - Urządzenia multimedialne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-10
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
15 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Moje Bambino Sp zo.o
4.3.4.) Miejscowość: Łódź
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 22702,11 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S163-585370
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-24
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 22702,11 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |