Opracowanie dokumentacji aktualizującej PZO wraz z wykonaniem niezbędnych ekspertyz przyrodniczych, w obszarach Natura 2000 dla 5 -ciu Obszarów.
Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00408074
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408074/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-26 12:38
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-16ab0025-a1c4-4402-ac94-7d89c3884ee5
- Identyfikator
- 5833047293
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Zarządzanie środowiskiem naturalnym
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408074 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Opracowanie dokumentacji aktualizującej PZO wraz z wykonaniem niezbędnych ekspertyz przyrodniczych, w obszarach Natura 2000 dla 5 -ciu Obszarów.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220700750
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Chmielna
1.4.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.4.3.) Kod pocztowy: 80-748
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.4.7.) Numer telefonu: +48123
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: 1@1.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/rdos-gdansk
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16ab0025-a1c4-4402-ac94-7d89c3884ee5
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408074
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 62-200787
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Aktualizacja planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 wraz z prowadzeniem monitoringów (tzw. PZO3)”
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Opracowanie dokumentacji aktualizującej PZO wraz z wykonaniem niezbędnych ekspertyz przyrodniczych, w obszarach Natura 2000 dla 5 -ciu Obszarów.
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Załącznik nr 1A do SWZ
3.9.) Główny kod CPV: 90710000-7 - Zarządzanie środowiskiem naturalnym
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-10
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Tribio Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP5862357501
4.3.3.) Ulica: Starowiejska
4.3.4.) Miejscowość: Gdynia
4.3.5.) Kod pocztowy: 81-363
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 5000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 121-417537
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-13
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3500,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi |