Sukcesywna dostawa materiałów ogólnobudowlanych dla Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00408087
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00408087/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 12:41
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1d184f48-2545-4362-954c-2ff34ee31048
Identyfikator
5250007425
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały konstrukcyjne i elementy podobne

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408087 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywna dostawa materiałów ogólnobudowlanych dla Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE

1.2.) Oddział zamawiającego: Sekcja Zamówień Publicznych

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001784

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Nowoursynowska 166

1.4.2.) Miejscowość: Warszawa

1.4.3.) Kod pocztowy: 02-787

1.4.4.) Województwo: mazowieckie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: szp@sggw.edu.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sggw.edu.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d184f48-2545-4362-954c-2ff34ee31048

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408087

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00252694

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Sukcesywna dostawa materiałów ogólnobudowlanych dla Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Umowa dla części nr 2

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Sukcesywna dostawa materiałów ogólnobudowlanych dla Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ

3.9.) Główny kod CPV: 44100000-1 - Materiały konstrukcyjne i elementy podobne

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-08-11

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ROBEX S.C Robert Lewandowski, Monika Otłowska

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 014892542

4.3.3.) Ulica: ul. Przedwiośnia 9

4.3.4.) Miejscowość: Piaseczno

4.3.5.) Kod pocztowy: 05-500

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 54811,26 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00380740/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-07

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 54704,25 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy