Sukcesywna dostawa 144 ton mieszanki mineralno-asfaltowej na zimno

POWIAT IŁAWSKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W IŁAWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00408089
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00408089/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 12:42
Lokalizacja
Iława, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7202d9ca-5265-4a12-beaa-c027fe831d70
Identyfikator
7441504874
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały do naprawiania nawierzchni drogowych

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408089 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Sukcesywna dostawa 144 ton mieszanki mineralno-asfaltowej na zimno

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: POWIAT IŁAWSKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W IŁAWIE

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510854569

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 33A

1.4.2.) Miejscowość: Iława

1.4.3.) Kod pocztowy: 14-200

1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd@powiat-ilawski.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiat-ilawski.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7202d9ca-5265-4a12-beaa-c027fe831d70

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408089

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00120027

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Sukcesywna dostawa 144 ton mieszanki mineralno-asfaltowej na zimno

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa 144 ton mieszanki mineralno-asfaltowej na zimno
do Obwodu Drogowego w Iławie (14-200 Iława, Ul. Wyszyńskiego 45) i do Obwodu Drogowego w Suszu (14-240 Susz, Karolewo 17)
2. Minimalna ilość dostaw to 72 Mg a maksymalna łączna ilość dostaw - 144 Mg
3. Mieszanka min. – asfaltowa do układania na zimno musi spełniać następujące warunki:
- musi być wyprodukowana na bazie kruszywa drobnoziarnistego i asfaltów modyfikowanych,
- możliwość stosowania w temperaturze od -15 o C do +30 o C (bez podgrzewania masy),
- musi być pakowana w szczelne worki,
- masę należy dostarczać transportami minimum 24 tony na paletach (nie zniszczonych) umożliwiających transport ręcznym wózkiem paletowym, które przejdą na własność zamawiającego po dostarczeniu masy, w przypadku gdy nie będzie możliwości wjechania ręcznym wózkiem paletowym pod paletę, Zamawiający odmówi dostawcy przyjęcia towaru a koszty z tym związane poniesie wykonawca,
- musi być wyprodukowana w czasie 60 dni przed planowaną dostawą,
- musi mieć minimalny okres trwałości 6 miesięcy.
- dostawa materiału będącego przedmiotem niniejszego zamówienia realizowana będzie na każdorazowe odrębne zlecenie, określające zakres ilościowy oraz terminy realizacji, zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem.
- masę należy dostarczyć w workach 25-30 kg
4. Zamówienie obejmuje wszystkie koszty związane z zakupem mieszanki, kosztami transportu do Zamawiającego.
5. Zamawiający sam rozładuje dostarczoną masę.
6. Mieszanka mineralno – asfaltowa stosowana na zimno musi spełniać wymogi jakościowe określone w odpowiadającej Polskiej Normie przenoszącej Normę Europejską PN-EN 12697-1:200 Mieszanki
asfaltowe. Masa mineralno- asfaltowa winna spełniać powyższą normę lub równoważną.
7. Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty przewidującej odmienny niż określony w niniejszej
specyfikacji sposób wykonania dostawy.

3.9.) Główny kod CPV: 44113700-2 - Materiały do naprawiania nawierzchni drogowych

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-03-09

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2026-08-28

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): POL-DRÓG Logistyka Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6671769966

4.3.3.) Ulica: ul. Wawelska 106

4.3.4.) Miejscowość: Piła

4.3.5.) Kod pocztowy: 64-920

4.3.6.) Województwo: wielkopolskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 87674,40 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00147225/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 87528,28 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy