Opracowanie dokumentacji aktualizującej PZO wraz z wykonaniem niezbędnych ekspertyz przyrodniczych, w obszarach Natura 2000 dla 5 -ciu Obszarów.

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00408090
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00408090/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-08-26 12:42
Lokalizacja
Gdańsk, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-16ab0025-a1c4-4402-ac94-7d89c3884ee5
Identyfikator
5833047293
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Zarządzanie środowiskiem naturalnym

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408090 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Opracowanie dokumentacji aktualizującej PZO wraz z wykonaniem niezbędnych ekspertyz przyrodniczych, w obszarach Natura 2000 dla 5 -ciu Obszarów.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Gdańsku

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220700750

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Chmielna

1.4.2.) Miejscowość: Gdańsk

1.4.3.) Kod pocztowy: 80-748

1.4.4.) Województwo: pomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.4.7.) Numer telefonu: +48123

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: 1@1.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/rdos-gdansk

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16ab0025-a1c4-4402-ac94-7d89c3884ee5

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408090

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 62-200787

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Tak

3.4.) Nazwa projektu lub programu:

Aktualizacja planów zadań ochronnych dla obszarów Natura 2000 wraz z prowadzeniem monitoringów (tzw. PZO3)”

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Opracowanie dokumentacji aktualizującej PZO wraz z wykonaniem niezbędnych ekspertyz przyrodniczych, w obszarach Natura 2000 dla 5 -ciu Obszarów.

Umowa dla części nr 3

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Załącznik nr 1C do SWZ

3.9.) Główny kod CPV: 90710000-7 - Zarządzanie środowiskiem naturalnym

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-06-10

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

12 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Tribio Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP5862357501

4.3.3.) Ulica: Starowiejska

4.3.4.) Miejscowość: Gdynia

4.3.5.) Kod pocztowy: 81-363

4.3.6.) Województwo: pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 5000,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/S 121-417537

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-13

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 3500,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi