ZP 6/24 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00408098
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408098/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 12:43
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9640df54-fbda-11ee-b016-82aaee56c84c
- Identyfikator
- 7262234808
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408098 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
ZP 6/24 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 471219736
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Kniaziewicza 1/5
1.4.2.) Miejscowość: Łódź
1.4.3.) Kod pocztowy: 91-347
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubliczne@bieganski.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bieganski.com.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9640df54-fbda-11ee-b016-82aaee56c84c
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408098
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 134340-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
ZP 6/24 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku
Umowa dla części nr 14
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1 Kompletny zestaw do tlenoterapii biernej chorych zaintubowanych (z filtrem i przewodem doprowadzającym tlen), umożliwiający odsysanie pacjenta bez rozłączania układu oddechowego cewnikiem o średnicy co najmniej 14 CH. Dopuszcza się niesterylny dren doprowadzający tlen. szt. 800
2 "Maska przeznaczona dla osób dorosłych do podawania tlenu o średniej koncentracji.
Wykonana z miękkiego, plastycznego, przeziernego polipropylenu, całkowicie pozbawionego PCV (nie zawiera ftalanów).
Posiada elastomerowy, bezciśnieniowy, termoplastyczny mankiet uszczelniający z podwójnym podbródkiem, ściśle obejmujący twarz łącznie z brodą.
• rozmiar uniwersalny dla dorosłych,
• mocowanie za pomocą gumki z możliwością regulacji,
• wyprofilowany zachyłek nosowy, pozbawiona blaszki (możliwość stosowania w środowisku MRI),
• filtr o potwierdzonej skuteczności 99,99% wobec koronawirusa
• w zestawie odłączalny, przezroczysty wielokanalikowy dren tlenowy o przekroju gwiazdkowym (niezałamujący się) i długości 2,1m, końcówka standardowa." szt. 1 200
3.9.) Główny kod CPV: 33171100-0 - Przyrządy do anestezji
Umowa dla części nr 36
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Maska do tlenoterapii biernej, typu Venturiego, z wymiennymi dyszami regulującymi stężenie tlenu (z oznaczeniem parametrów na dyszy oraz odmienną kolorystyką) z przewodem przedłużającym (podłączenie do punktu poboru tlenu). Produkt mikrobiologicznie czysty, pakowany w folię z dokładnym oznakowaniem: producent, data ważności, numer serii. szt. 300
3.9.) Główny kod CPV: 33157110-9 - Maski tlenowe
Umowa dla części nr 63
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Obwody oddechowe jednorazowe do respiratorów z jonami srebra, długości minimum 150 cm, zawierające komplet rur i łączników (wdechowy, wydechowy, pacjenta) oraz kapturek zabezpieczający, przeznaczone do pracy przez minimum 7 dni. Wymagana kompatybilność z respiratorem Puritan Bennett typ 840 oraz Engström Carestation (potwierdzona testem KTA)(potwierdzona testem KTA). Produkt mikrobiologicznie czysty, pakowany w folię z dokładnie oznakowanym producentem, datą ważności oraz numerem serii. kpl. 2 000
3.9.) Główny kod CPV: 33171100-0 - Przyrządy do anestezji
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2024-05-17 do 2026-05-064.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PROMED S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 001325900
4.3.3.) Ulica: ul. Działkowa 56
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-234
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 104352,84 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 302520-2024
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-06
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana przewidziana w umowie - przedłużenie okresu trwania umowy w sytuacji nie wykorzystania jej wartości
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Przedłużenie okresu obowiązywania umowy nie dłużej niż do 06.08.2026r
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 2 lit. b ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Przejęcie zorganizowanej części przedsiębiorstwa Promed SA przez Zarys International Sp. z o.o.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wykonawca Zarys International Sp. z o.o. przejął prawa i obowiązki Wykonawcy od 01.07.2026r.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 72641,10 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |