Nadzór inwestorski przy budowie windy zewnętrznej dla Budynku Głównego nr 1 Politechniki Morskiej w Szczecinie w ramach projektu Morze Dostępności - Politechnika bez barier" - (FERS)
Politechnika Morska w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00408148
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408148/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-26 12:53
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-62d44498-f61a-46ce-9f78-7b4143101628
- Identyfikator
- 8510006388
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Nadzór nad robotami budowlanymiUsługi nadzoru budowlanego
Wykonawcy
3 przyznane
INBP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBEZRZECZE, PL · lot 0
9999,9 PLNINBP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBEZRZECZE, PL · lot 1
9999,9 PLNINBP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBEZRZECZE, PL · lot 2
9999,9 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408148 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Nadzór inwestorski przy budowie windy zewnętrznej dla Budynku Głównego nr 1 Politechniki Morskiej w Szczecinie w ramach projektu Morze Dostępności - Politechnika bez barier" - (FERS)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Morska w Szczecinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000145129
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wały Chrobrego 1-2
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-500
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ar@pm.szczecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pm.szczecin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/pm_szczecin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Nadzór inwestorski przy budowie windy zewnętrznej dla Budynku Głównego nr 1 Politechniki Morskiej w Szczecinie w ramach projektu Morze Dostępności - Politechnika bez barier" - (FERS)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-62d44498-f61a-46ce-9f78-7b4143101628
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408148
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
FERS.03.01-IP.08-0025/24 – Morze Dostępności – Politechnika bez barier2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00317312
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AR.262.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 32520,32 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na pełnieniu obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego przy budowie windy zewnętrznej dla Budynku Głównego nr 1 Politechniki Morskiej w Szczecinie w ramach projektu „Morze dostępności – Politechnika bez barier” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego na lata 2021-2027 (FERS) – branże budowlana, elektryczna, sanitarna – zamówienie w częściach.Zamówienie udzielane jest w częściach:
Część 1)
Nadzór inwestorski w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
Część 2)
Nadzór inwestorski w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych
i elektroenergetycznych.
Część 3)
Nadzór inwestorski w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.
Nadzorowane robót budowlanych polegających na:
WYKONANIU:
• Prace rozbiórkowe obejmujące rozbiórkę istniejącej posadzki, fragmentów stropów oraz elementów konstrukcyjnych kolidujących z szybem windowym – dotyczy części 1,
• Wykonanie wykopów i robót fundamentowych w obrębie podszybia wraz z płytą fundamentową i ławami żelbetowymi – dotyczy części 1,
• Wykonanie konstrukcji nośnej szybu windowego: stalowej nadziemnej oraz żelbetowej
w części podziemnej – dotyczy części 1,
• Wykonanie obudowy szybu w technologii fasady szklanej – dotyczy części 1,
• Przebudowa piwnicy obejmująca wydzielenie pomieszczenia technicznego oraz wykonanie nowych ścian i posadzek – dotyczy części 1,
• Wykonanie przebić w stropach i ścianach oraz adaptacja otworów okiennych na drzwiowe – dotyczy części 1,
• Dostawa i montaż windy osobowej o napędzie elektrycznym – dotyczy części 1, 2 i 3
• Wykonanie instalacji elektrycznych, oświetleniowych i zasilających windę – dotyczy części 1, 2
• Wykonanie instalacji klimatyzacji, ogrzewania oraz wentylacji pomieszczeń technicznych – dotyczy części 1, 3
• Wykonanie robót wykończeniowych (tynki, malowanie, posadzki) – dotyczy części 1,
• Naprawa i odtworzenie elementów istniejących uszkodzonych w trakcie robót – dotyczy części 1, 2 i 3,
• Zagospodarowanie terenu i organizacja placu budowy – dotyczy części 1, 2 i 3.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
4.5.5.) Wartość części: 16260,16 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na pełnieniu obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego przy budowie windy zewnętrznej dla Budynku Głównego nr 1 Politechniki Morskiej w Szczecinie w ramach projektu „Morze dostępności – Politechnika bez barier” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego na lata 2021-2027 (FERS) – branże budowlana, elektryczna, sanitarna – zamówienie w częściach.Zamówienie udzielane jest w częściach:
Część 1)
Nadzór inwestorski w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
Część 2)
Nadzór inwestorski w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych
i elektroenergetycznych.
Część 3)
Nadzór inwestorski w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.
Nadzorowane robót budowlanych polegających na:
WYKONANIU:
• Prace rozbiórkowe obejmujące rozbiórkę istniejącej posadzki, fragmentów stropów oraz elementów konstrukcyjnych kolidujących z szybem windowym – dotyczy części 1,
• Wykonanie wykopów i robót fundamentowych w obrębie podszybia wraz z płytą fundamentową i ławami żelbetowymi – dotyczy części 1,
• Wykonanie konstrukcji nośnej szybu windowego: stalowej nadziemnej oraz żelbetowej
w części podziemnej – dotyczy części 1,
• Wykonanie obudowy szybu w technologii fasady szklanej – dotyczy części 1,
• Przebudowa piwnicy obejmująca wydzielenie pomieszczenia technicznego oraz wykonanie nowych ścian i posadzek – dotyczy części 1,
• Wykonanie przebić w stropach i ścianach oraz adaptacja otworów okiennych na drzwiowe – dotyczy części 1,
• Dostawa i montaż windy osobowej o napędzie elektrycznym – dotyczy części 1, 2 i 3
• Wykonanie instalacji elektrycznych, oświetleniowych i zasilających windę – dotyczy części 1, 2
• Wykonanie instalacji klimatyzacji, ogrzewania oraz wentylacji pomieszczeń technicznych – dotyczy części 1, 3
• Wykonanie robót wykończeniowych (tynki, malowanie, posadzki) – dotyczy części 1,
• Naprawa i odtworzenie elementów istniejących uszkodzonych w trakcie robót – dotyczy części 1, 2 i 3,
• Zagospodarowanie terenu i organizacja placu budowy – dotyczy części 1, 2 i 3.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
4.5.5.) Wartość części: 8130,08 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na pełnieniu obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego przy budowie windy zewnętrznej dla Budynku Głównego nr 1 Politechniki Morskiej w Szczecinie w ramach projektu „Morze dostępności – Politechnika bez barier” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego na lata 2021-2027 (FERS) – branże budowlana, elektryczna, sanitarna – zamówienie w częściach.Zamówienie udzielane jest w częściach:
Część 1)
Nadzór inwestorski w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
Część 2)
Nadzór inwestorski w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych
i elektroenergetycznych.
Część 3)
Nadzór inwestorski w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.
Nadzorowane robót budowlanych polegających na:
WYKONANIU:
• Prace rozbiórkowe obejmujące rozbiórkę istniejącej posadzki, fragmentów stropów oraz elementów konstrukcyjnych kolidujących z szybem windowym – dotyczy części 1,
• Wykonanie wykopów i robót fundamentowych w obrębie podszybia wraz z płytą fundamentową i ławami żelbetowymi – dotyczy części 1,
• Wykonanie konstrukcji nośnej szybu windowego: stalowej nadziemnej oraz żelbetowej
w części podziemnej – dotyczy części 1,
• Wykonanie obudowy szybu w technologii fasady szklanej – dotyczy części 1,
• Przebudowa piwnicy obejmująca wydzielenie pomieszczenia technicznego oraz wykonanie nowych ścian i posadzek – dotyczy części 1,
• Wykonanie przebić w stropach i ścianach oraz adaptacja otworów okiennych na drzwiowe – dotyczy części 1,
• Dostawa i montaż windy osobowej o napędzie elektrycznym – dotyczy części 1, 2 i 3
• Wykonanie instalacji elektrycznych, oświetleniowych i zasilających windę – dotyczy części 1, 2
• Wykonanie instalacji klimatyzacji, ogrzewania oraz wentylacji pomieszczeń technicznych – dotyczy części 1, 3
• Wykonanie robót wykończeniowych (tynki, malowanie, posadzki) – dotyczy części 1,
• Naprawa i odtworzenie elementów istniejących uszkodzonych w trakcie robót – dotyczy części 1, 2 i 3,
• Zagospodarowanie terenu i organizacja placu budowy – dotyczy części 1, 2 i 3.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
4.5.5.) Wartość części: 8130,08 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9999,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 23677,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9999,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INBP SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8513332585
7.3.3) Ulica: NOWOWIEJSKA 31B/1
7.3.4) Miejscowość: BEZRZECZE
7.3.5) Kod pocztowy: 71-219
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9999,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 161 dni
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9999,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24969,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9999,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INBP SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8513332585
7.3.3) Ulica: NOWOWIEJSKA 31B/1
7.3.4) Miejscowość: BEZRZECZE
7.3.5) Kod pocztowy: 71-219
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9999,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 161 dni
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9999,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24969,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9999,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INBP SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8513332585
7.3.3) Ulica: NOWOWIEJSKA 31B/1
7.3.4) Miejscowość: BEZRZECZE
7.3.5) Kod pocztowy: 71-219
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9999,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 161 dni
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |