Montaż windy w Szkole Podstawowej nr 1
GMINA WĘGORZEWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00408132
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408132/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 12:51
- Lokalizacja
- Węgorzewo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-defa288b-9e26-43d2-99e8-ff296b5a69cd
- Identyfikator
- 8451862819
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408132 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Montaż windy w Szkole Podstawowej nr 1
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA WĘGORZEWO
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671308
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Zamkowa 3
1.4.2.) Miejscowość: Węgorzewo
1.4.3.) Kod pocztowy: 11-600
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.4.7.) Numer telefonu: 874275400
1.4.8.) Numer faksu: 874275401
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: um@wegorzewo.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wegorzewo.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-defa288b-9e26-43d2-99e8-ff296b5a69cd
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408132
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00199328
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Montaż windy w Szkole Podstawowej nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż windy osobowej w istniejącym szybie dźwigowym oraz montaż platformy pionowej w istniejącej klatce schodowej wraz z wykonaniem niezbędnych prac budowlanych i elektrycznych zgodnie z dokumentacja techniczną i szczegółową specyfikacja techniczną. Montaż w Szkole Podstawowej nr 1 w Węgorzewie, ul. Pionierów 6.
3.9.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45313100-5 - Instalowanie wind
45000000-7 - Roboty budowlane
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-21
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Liftprojekt Rafalik Spółka komandytowa
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5252720357
4.3.3.) Ulica: ul.Pawia 51/72
4.3.4.) Miejscowość: Warszwa
4.3.5.) Kod pocztowy: 01-030
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 229641,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00259433/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-10
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 229641,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Dostawy |