ZP 6/24 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00408164
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00408164/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 12:57
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9640df54-fbda-11ee-b016-82aaee56c84c
Identyfikator
7262234808
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przyrządy do anestezjiJednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczneMaski do anestezji

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408164 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
ZP 6/24 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 471219736

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Kniaziewicza 1/5

1.4.2.) Miejscowość: Łódź

1.4.3.) Kod pocztowy: 91-347

1.4.4.) Województwo: łódzkie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubliczne@bieganski.com.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bieganski.com.pl/

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9640df54-fbda-11ee-b016-82aaee56c84c

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408164

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 134340-2024

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

ZP 6/24 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku

Umowa dla części nr 35

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Zestaw do nadłonowej punkcji i drenażu pęcherza moczowego techniką "rozrywanej kaniuli", zawierający cewnik silikonowy z balonem średnicy około 12 Fr. szt. 20

3.9.) Główny kod CPV: 33171100-0 - Przyrządy do anestezji

Umowa dla części nr 39

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1 Jednorazowy zestaw do kontrolowanej zbiórki luźnego stolca z silikonowym rękawem, z balonikiem retencyjnym z kieszonką dla umieszczenia palca wiodącego, port do napełniania balonika retencyjnego z systemem sygnalizacji poziomu wypełnienia balonika. System wyposażony w system do irygacji umożliwiający także doodbytnicze podawanie leków. W zestawie 3 worki 1000 ml do zbiórki stolca z zastawką zabezpieczającą przed wylaniem zawartości skalowane co 25 ml oraz filtrem węglowym chroniącym przed balonowaniem. Pasek koralikowy do podwieszania z miejscem na opis. System przebadany klinicznie, czas utrzymania do 29 dni, biologicznie czysty. szt. 50
2 Worek do zestawu do kontrolowanej zbiórki stolca, skalowane co 25 ml o pojemności 1000 ml wyposażone w filtr węglowy chroniacy przed balonowaniem. Worek kompatybilny z zestawem z pozycji nr 1.Opakowanie a 10 szt. opak. 10

3.9.) Główny kod CPV: 33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

Umowa dla części nr 47

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1 Maska krtaniowa, jednorazowego użycia, rozm. 1-5 do wyboru,sterylna z dmuchanym mankietem,wykonana w całości w jednej części,dren do pompowania mankietu wtopiony w całą długość rurki,zabezpiczenie przed przegryzieniem.Rozmiar umieszczony na grzbiecie korpusu. szt. 250

3.9.) Główny kod CPV: 33171110-3 - Maski do anestezji

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-17

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

od 2024-05-17 do 2026-05-06

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Skamex SA

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 384767215

4.3.3.) Ulica: ul. Częstochowska 38/52

4.3.4.) Miejscowość: Łódź

4.3.5.) Kod pocztowy: 93-121

4.3.6.) Województwo: łódzkie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 50041,80 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 306764-2024

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-06

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Zmiana przewidziana w umowie - przedłużenie okresu trwania umowy w sytuacji nie wykorzystania jej wartości

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Przedłużenie okresu obowiązywania umowy nie dłużej niż do 06.08.2026r

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 41042,59 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Ogłoszenia o udzieleniu zamówienia:
- 302520-2024
- 307952-2024
2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy