Dostawa odzieży identyfikacyjnej dla pracowników Magurskiego Parku Narodowego

Magurski Park Narodowy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00408207
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00408207/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 13:06
Lokalizacja
Krempna, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-074e25d1-8585-44ec-8746-92795ad114ba
Identyfikator
6852324044
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odzież wierzchnia

Wykonawcy

1 przyznane

KATARZYNA KRUKARKlimkówka, PL · lot 0
13 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408207 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa odzieży identyfikacyjnej dla pracowników Magurskiego Parku Narodowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Magurski Park Narodowy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 180789309

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krempna 59

1.5.2.) Miejscowość: Krempna

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-232

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.7.) Numer telefonu: 134414099

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@magurskipn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mpn.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-074e25d1-8585-44ec-8746-92795ad114ba

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa odzieży identyfikacyjnej dla pracowników Magurskiego Parku Narodowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-074e25d1-8585-44ec-8746-92795ad114ba

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408207

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00078171/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.10 Dostawa odzieży identyfikacyjnej dla pracowników MPN

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00373047

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-370-1-18/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 12621,14 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa odzieży identyfikacyjnej dla pracowników Magurskiego Parku Narodowego, tj. bluz polarowych damskich i męskich według poniższej specyfikacji.

a) Bluza polarowa damska
• bluza polarowa o kroju damskim (taliowana)
• wykonana z miękkiego mikropolaru polaru o gramaturze 160 g, - 200 g
• elastyczna, nie krępująca ruchów
• elastyczne mankiety
• regulowany dół
• zapinana na zamek błyskawiczny na całej długości
• dwie kieszenie po bokach zasuwane na zamek błyskawiczny,
• wysoki kołnierz w formie stójki.
• kolor ciemno zielony, ciemno oliwkowy
• ilość – 29 szt
• na lewej haft o wymiarach ok. 3,7 cm x 12 cm – logo Zamawiającego, kolor haftu – ciemny brąz lub beż ( kolor do ustalenia z Zamawiającym) - wzór logo znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ.
• rozmiary od S do 3XL

b) Bluza polarowa męska
• bluza polarowa o kroju męskim
• wykonana z miękkiego mikropolaru polaru o gramaturze 160 g - 200 g.
• elastyczna, nie krępująca ruchów
• elastyczne mankiety
• regulowany dół
• zapinana na zamek błyskawiczny na całej długości
• dwie kieszenie po bokach zasuwane na zamek błyskawiczny,
• wysoki kołnierz w formie stójki.
• kolor ciemno zielony, ciemno oliwkowy
• ilość – 47 szt
• na lewej haft o wymiarach ok. 3,7 cm x 12 cm – logo Zamawiającego, kolor haftu – ciemny brąz lub beż ( kolor do ustalenia z Zamawiającym) - wzór logo znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ.
• rozmiary od M do 4XL

1.2 Po wyborze oferty najkorzystniejszej Wykonawca będzie zobowiązany do dostarczenia pełnej rozmiarówki oferowanej odzieży w celu przeprowadzenia przymiarek i ustalenia ostatecznych rozmiarów użytkowników, zgodnie z postanowieniami projektu umowy. Po zakończeniu przymiarek Zamawiający przekaże Wykonawcy zestawienie ilościowo-rozmiarowe odzieży.
1.3 Niezależnie od uprawnień z tytułu rękojmi za wady Wykonawca zapewni minimalną 12 miesięczną gwarancję na dostarczoną odzież, liczoną od daty dostawy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18200000-1 - Odzież wierzchnia

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IWO-SPORT Katarzyna Krukar

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6841573080

7.3.3) Ulica: Szkolna 2

7.3.4) Miejscowość: Rymanów Zdrój

7.3.5) Kod pocztowy: 38-481

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-10-30
2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy