"Remont nawierzchni z kostki brukowej, nawierzchni bitumicznych oraz remont dylatacji nawierzchni betonowych" – DPG Dorohusk

LUBELSKI ZARZĄD OBSŁUGI PRZEJŚĆ GRANICZNYCH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00408202
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00408202/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-26 13:05
Lokalizacja
Chełm, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3772f8d9-665f-48ce-94ac-b2aeca804825
Identyfikator
5632407336
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408202 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
"Remont nawierzchni z kostki brukowej, nawierzchni bitumicznych oraz remont dylatacji nawierzchni betonowych" – DPG Dorohusk

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: LUBELSKI ZARZĄD OBSŁUGI PRZEJŚĆ GRANICZNYCH

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060695455

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: pl. Niepodległości 1

1.4.2.) Miejscowość: Chełm

1.4.3.) Kod pocztowy: 22-100

1.4.4.) Województwo: lubelskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lzopg.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.lzopg.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3772f8d9-665f-48ce-94ac-b2aeca804825

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408202

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00237094

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Roboty budowlane

3.7.) Nazwa zamówienia:

"Remont nawierzchni z kostki brukowej, nawierzchni bitumicznych oraz remont dylatacji nawierzchni betonowych" – DPG Dorohusk

Umowa dla części nr 3

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest remont dylatacji nawierzchni betonowych na DPG w Dorohusku.
2. Przedmiotowe przedsięwzięcie zlokalizowane jest na istniejącym i funkcjonującym Drogowym Przejściu Granicznym w Dorohusku, na granicy polsko-ukraińskiej (przejście drogowe Dorohusk – Jagodzin), w ciągu drogi krajowej nr 12 (Województwo Lubelskie, powiat Chełmski, gmina Dorohusk).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki, zakres i sposób wykonania zamówienia określają:
1) Opis przedmiotu zamówienia dla części nr 3 z załącznikami – załącznik nr 1C do SWZ,
2) Projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 5 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

60 dni

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Andrzej Wróbel Przedsiębiorstwo Robót Drogowych

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5050010368

4.3.3.) Ulica: Jaszczów 238

4.3.4.) Miejscowość: Milejów

4.3.5.) Kod pocztowy: 21-020

4.3.6.) Województwo: lubelskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 84371,24 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00359283/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-03

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 84371,24 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE

Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania obejmujące zgodnie z art. 96 ustawy Pzp aspekty środowiskowe.
2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane