„Dostawa materiałów biurowych, gospodarczych, drobnego sprzętu i wyrobów medycznych, wyposażenia oraz wielorazowych narzędzi chirurgicznych laparoskopowych”
SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00408228
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408228/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 13:10
- Lokalizacja
- Jaworzno, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b500a0f9-8dc2-4a81-837d-f37c476ec122
- Identyfikator
- 6321753077
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408228 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
„Dostawa materiałów biurowych, gospodarczych, drobnego sprzętu i wyrobów medycznych, wyposażenia oraz wielorazowych narzędzi chirurgicznych laparoskopowych”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SP ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie
1.2.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270641184
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Chełmońskiego 28
1.4.2.) Miejscowość: Jaworzno
1.4.3.) Kod pocztowy: 43-600
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zampubl@szpital.jaworzno.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.jaworzno.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b500a0f9-8dc2-4a81-837d-f37c476ec122
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408228
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00224290
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Dostawa materiałów biurowych, gospodarczych, drobnego sprzętu i wyrobów medycznych, wyposażenia oraz wielorazowych narzędzi chirurgicznych laparoskopowych”
Umowa dla części nr 1
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Pakiet 1 - Materiały biurowe.
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów biurowych.
3.9.) Główny kod CPV: 30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
30197400-0 - Gąbka do zwilżania znaczków
22816000-3 - Bloki papierowe
22816100-4 - Bloczki notatkowe
30192125-3 - Pisaki
30192150-7 - Datowniki
30192123-9 - Długopisy z końcówką z włókna
30192121-5 - Długopisy kulkowe
30197330-8 - Dziurkacze
30192800-9 - Etykiety samoprzylepne
30197220-4 - Spinacze do papieru
30192000-1 - Wyroby biurowe
30197100-7 - Zszywki, gwoździki z szerokim łebkiem, pinezki kreślarskie
30197320-5 - Zszywacze
22816200-5 - Zeszyty do stenografii
22850000-3 - Skoroszyty i podobne wyroby
22600000-6 - Tusz
22852100-8 - Okładki na akta
30192133-2 - Temperówki do ołówków
30145000-7 - Części i akcesoria maszyn liczących
30199230-1 - Koperty
30191140-7 - Akcesoria do identyfikacji osób
30141200-1 - Kalkulatory biurkowe
30192100-2 - Gumki
44174000-0 - Folia
30199110-4 - Kalka maszynowa
30197000-6 - Drobny sprzęt biurowy
30199792-8 - Kalendarze
30192910-3 - Folia lub taśma korekcyjna
30192900-0 - Przybory do korygowania
44617100-9 - Pudła kartonowe
30194000-5 - Przybory kreślarskie
30195400-6 - Tablice do wycierania na sucho lub akcesoria
30237430-2 - Markery
39241200-5 - Nożyczki
22816300-6 - Bloczki samoprzylepnych karteczek na notatki
30192130-1 - Ołówki
30192500-6 - Okładki przezroczyste
09211000-1 - Oleje smarowe i środki smarowe
30192111-2 - Poduszki z tuszem
30192340-6 - Taśmy do faksów
30192330-3 - Taśmy i bębny do kalkulatorów
30197321-2 - Usuwacz zszywek
30192350-9 - Taśmy do kas rejestrujących
22851000-0 - Skoroszyty
30199500-5 - Segregatory, pudełka na listy, pudełka do przechowywania i podobne wyroby
39541130-6 - Sznurek
30193200-0 - Korytka i organizatory na biurka
30195000-2 - Tablice
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-07-10
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-08-18 do 2026-08-184.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Grupa Biuro - LAND Sp. z o.o. Sp.k.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6321843490
4.3.4.) Miejscowość: Jaworzno
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 83488,39 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00325763/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-18
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność dokonania zwiększenia produktu
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Aneks nr 1 do umowy:
§ 1
Na podstawie art. 455 ust.2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 poz. 793 t.j.) Strony zgodnie postanawiają, że w Pakiecie nr 1 – Materiały biurowe dokonuje się zwiększenia ilości produktu:
w pozycji 82 o 9 szt. (tj. wartość 20,16 zł).
Zatem łączna wartość umowy w zakresie Pakietu 1 po zmianach wynosi:
83 508,55 zł.
5.4.6.) Wartość zmiany: 20,16
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 34387,39 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |