Dostawa mebli i krzeseł biurowych dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego
WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00408235
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408235/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 13:11
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3b9c3716-43a9-4c0f-9b21-9323c5e2348e
- Identyfikator
- 6762178337
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408235 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa mebli i krzeseł biurowych dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554287
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Basztowa 22
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 31-156
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umwm.malopolska.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b9c3716-43a9-4c0f-9b21-9323c5e2348e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408235
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00259545
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa mebli i krzeseł biurowych dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego
Umowa dla części nr 2
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa krzeseł dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego (Część II zamówienia – Dostawa krzeseł biurowych i konferencyjnych).
2. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzoru umowy i stanowi załączniki nr 1D do swz (zwane dalej wzorem umowy).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 1 do wzoru umowy.
4. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji na zasadach określonych w wzorze umowy.
5. Oznaczenie wg CPV: 39100000-3 Meble.
3.9.) Główny kod CPV: 39100000-3 - Meble
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
90 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Apolla Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5512635313
4.3.3.) Ulica: Barwałd Górny 372
4.3.4.) Miejscowość: Kalwaria Zebrzydowska
4.3.5.) Kod pocztowy: 34-130
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 80443,60 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00349602/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-28
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 40221,80 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Niniejsze ogłoszenie o wykonaniu umowy dot. wykonania umowy w zakresie zamówienia podstawowego.| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |