Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie gminy Ujazd
GMINA UJAZD
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00408281
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408281/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-26 13:16
- Lokalizacja
- Ujazd, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-608eb9a8-137c-4296-bea7-6f5caf00c499
- Identyfikator
- 7732222057
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408281 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie gminy Ujazd
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA UJAZD
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648014
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: pl. Kościuszki 6
1.4.2.) Miejscowość: Ujazd
1.4.3.) Kod pocztowy: 97-225
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.4.7.) Numer telefonu: 447192129 wew 48
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@ujazd.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.ujazd.com.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-608eb9a8-137c-4296-bea7-6f5caf00c499
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408281
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00199715
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie gminy Ujazd
Umowa dla części nr 3
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
3) Część 3 „Przebudowa drogi wewnętrznej (dz. 163/1) oraz utwardzenie terenu ( dz. 254, 147/1)”, której przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:
a) Przebudowa drogi wewnętrznej na dz. 163/1 na odcinku ok.65,8 m z nawierzchni twardej wykonanej z mieszanki mineralno-asfaltowej i jednostronnym utwardzonym poboczem wykonanym z kostki brukowej betonowej;
b) Przebudowa utwardzenia terenu na dz. 254 i 147/1 o nawierzchni twardej na przejazdach oraz nawierzchni twardej infiltracyjnej na dojazdach do garaży;
c) Rozbiórkę istniejącej nawierzchni drogi wewnętrznej z masy bitumicznej;
d) Rozbiórkę istniejącego utwardzenia z kruszywa, betonu oraz płyt chodnikowych;
e) Wykonanie terenu zieleni niskiej (skarpowanie, humusowanie wraz z obsianiem trawą) w otoczeniu utwardzenia terenu;
f) Wymianę istniejącej studzienki kanalizacji deszczowej, wpustu ulicznego oraz odmulenie przykanalika;
g) wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.
3.9.) Główny kod CPV: 45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-09
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
4 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EUROBRUK JAROSŁAW MARUSIK SP. Z O.O.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7732505111
4.3.4.) Miejscowość: BUKÓW 11
4.3.5.) Kod pocztowy: 97-225
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 477227,70 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00304820/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 0 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy na dzień publikacji ogłoszenia nie została wypłacona. Wynagrodzenie zostanie wypłacone wykonawcy w terminie zgodnie z zapisami umowy| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane |