Zajęcia prowadzone przez pedagoga w ramach realizacji proj. „Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie leszczyńskim”, Program „Fundusze Europejskie dla Wlkp. na lata 2021 – 2027”.
Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Rawiczu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00408297
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408297/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-26 13:18
- Lokalizacja
- Rawicz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-696d5237-c8e0-424f-8079-25b9674bb301
- Identyfikator
- 6991960536
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408297 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Zajęcia prowadzone przez pedagoga w ramach realizacji proj. „Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie leszczyńskim”, Program „Fundusze Europejskie dla Wlkp. na lata 2021 – 2027”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Rawiczu
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368559038
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Mikołaja Kopernika, 4
1.4.2.) Miejscowość: Rawicz
1.4.3.) Kod pocztowy: 63-900
1.4.4.) Województwo: wielkopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: pcuw@powiatrawicki.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pcuwrawicz.bipstrona.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-696d5237-c8e0-424f-8079-25b9674bb301
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408297
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/BZP 00099504
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
„Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie leszczyńskim”, Program „Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021 – 2027”, działanie 6.15 Wsparcie rodziny i systemu pieczy zastępczej, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+).
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Zajęcia prowadzone przez pedagoga w ramach realizacji proj. „Wsparcie deinstytucjonalizacji pieczy zastępczej w podregionie leszczyńskim”, Program „Fundusze Europejskie dla Wlkp. na lata 2021 – 2027”.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie spotkań z dziećmi realizujących edukację od klasy zerowej do ósmej szkoły podstawowej, przebywających w rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej na terenie powiatu rawickiego (przewidywana ilość dzieci: 8) w łącznej ilości 15 godzin na jedno dziecko w roku 2026.
1. Szczegółowy opis zamówienia:
1) Zajęcia będą odbywać się w miejscu zamieszkania dziecka.
2) Za cel zajęć przyjmuje się pomoc dzieciom na etapie edukacji na poziomie klasy zerowej oraz szkoły podstawowej (tj. klasa I- VIII) w pokonaniu problemów edukacyjnych poprzez: usprawnianie percepcji słuchowej i wzrokowej, stymulowanie pamięci, pracę nad koncentracją i koordynacją oko- ręka.
3) Wykonawcą może być osoba fizyczna lub osoba prawna.
4) Zajęcia obywać się będą w formie indywidualnej, jednorazowo nie więcej niż 2 godziny (1 godzina = 60 minut), nie później niż do godziny 19:00, częstotliwość zajęć ustalana będzie z opiekunem dziecka oraz będzie dostosowana do indywidualnych potrzeb dziecka.
2. Wykonawca zobowiązuje się do realizacji następujących zadań:
1) zapoznanie się z deficytami edukacyjnymi dziecka;
2) opracowania indywidualnego programu pracy z dzieckiem z określeniem braków edukacyjnych, zawierającego opis i cel zajęć, używanie metody/formy prowadzenia;
3) dokumentowania przebiegu usługi w dzienniku zajęć i listach obecności;
4) Wykonawca zapewnia materiały niezbędne do przeprowadzenia zajęć;
5) dojazd do miejsca zamieszkania dziecka (teren powiatu rawickiego) we własnym zakresie.
3.9.) Główny kod CPV: 80100000-5 - Usługi szkolnictwa podstawowego
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-25
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2026-02-25 do 2026-11-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Kinga Krysiak
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000000000
4.3.3.) Ulica: Willowa 24
4.3.4.) Miejscowość: Łaszczyn
4.3.5.) Kod pocztowy: 63-900
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 27600,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00137275/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 27600 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi |