Kompleksowa organizacja wydarzeń konferencyjno-edukacyjnych poświęconych Sprawiedliwej Transformacji Wielkopolski Wschodniej
Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00408388
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408388/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-08-26 13:36
- Lokalizacja
- Konin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-55f4a8af-12ec-4f67-b26d-02f5814520e1
- Identyfikator
- 6650014493
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408388 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Kompleksowa organizacja wydarzeń konferencyjno-edukacyjnych poświęconych Sprawiedliwej Transformacji Wielkopolski Wschodniej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 310508690
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zakładowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Konin
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-510
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: arr@arrkonin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.arrkonin.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-55f4a8af-12ec-4f67-b26d-02f5814520e11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
KOORDYNOWANIE OPRACOWAŃ I WDRAŻANIE REGIONALNYCH PROGRAMÓW RESTRUKTURYZACYJNYCH ORAZ TRANSFORMACYJNYCH; POZOSTAŁE DORADZTWO W ZAKRESIE PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I ZARZĄDZANIA
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa organizacja wydarzeń konferencyjno-edukacyjnych poświęconych Sprawiedliwej Transformacji Wielkopolski Wschodniej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-55f4a8af-12ec-4f67-b26d-02f5814520e1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408388
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusz na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320868
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ARR-K/50/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na przygotowaniu, organizacji oraz obsłudze cyklu wydarzeń konferencyjno-edukacyjnych realizowanych w Koninie i poświęconych Sprawiedliwej Transformacji Wielkopolski Wschodniej, zaplanowanych na miesiąc październik 2026 roku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 22462000-6 - Materiały reklamowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39294100-0 - Artykuły informacyjne i promocyjne
55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji
55320000-9 - Usługi podawania posiłków
55400000-4 - Usługi podawania napojów
55511000-5 - Usługi bufetowe oraz usługi kawiarniane dla ograniczonej grupy klientów
79341000-6 - Usługi reklamowe
79342200-5 - Usługi w zakresie promocji
79811000-2 - Usługi drukowania cyfrowego
79822500-7 - Usługi projektów graficznych
79950000-8 - Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów
92130000-1 - Usługi projekcji filmów
92340000-6 - Usługi taneczne oraz przedstawienia artystyczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 218350,8 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 273121,5 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 273121,5 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Sylwia Kotowicz prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Sylwia Kotowicz e-xon
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Piotr Izdebski prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Piotr Izdebski e-xon
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7822373015
7.3.4) Miejscowość: Poznań
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 273121,5 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-11-15| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |