Modernizacja DP 1303E od m. Lubochnia do m. Tarnowska Wola.

Zarząd Dróg Powiatowych w Tomaszowie Mazowieckim

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00408424
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00408424/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-08-26 13:42
Lokalizacja
Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-87124c4c-c005-413b-a175-3ecff201b21f
Identyfikator
7732093358
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiotrków Trybunalski, PL · lot 0
1 260 757,37 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408424 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja DP 1303E od m. Lubochnia do m. Tarnowska Wola.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Tomaszowie Mazowieckim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590653653

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Św. Antoniego 41

1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44 7103314

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drogi@powiat-tomaszowski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdptomaszowmaz.bip.wikom.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-87124c4c-c005-413b-a175-3ecff201b21f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Wykonywanie obowiązków zarządcy dróg w zakresie planowania, budowy, przebudowy, remontu, utrzymania i ochrony dróg zgodnie z ustawą o drogach publicznych.

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja DP 1303E od m. Lubochnia do m. Tarnowska Wola.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87124c4c-c005-413b-a175-3ecff201b21f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408424

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00080777/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja DP 4313E od m. Lubochnia do m. Tarnowska Wola

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00330603

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.3801.33.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pod nazwą:
"Modernizacja DP 1303E od m. Lubochnia do m. Tarnowska Wola ". Długość odcinka objętego robotami wynosi 1000mb.

1. Istniejący stan zagospodarowania terenu
Inwestycja swoim zakresem obejmuje drogę powiatową nr 1303E na odcinku od m. Lubochnia do m. Tarnowska Wola. Modernizowany odcinek drogi przebiega przez tereny leśne. W chwili obecnej droga utwardzona o nawierzchni bitumicznej o szer. ok. 4,7m. Droga na działkach drogowych w badanym stanie istniejącym jest w złym stanie technicznym. Stwierdzono liczne pęknięcia pełzające oraz strukturalne na całym odcinku objętym zakresem opracowania. Miejscami występują ubytki w nawierzchni jezdni, co powoduje jej erozję i pogłębianie się ubytków. Zaobserwowano także znacznie kruszejącą krawędź jezdni oraz zużycie warstwy ścieralnej.
Droga na projektowanym odcinku odwadniana jest powierzchniowo na tereny przyległe oraz do przydrożnych rowów w granicach pasa drogowego.
W granicach pasa drogowego nie występuje uzbrojenie terenu, natomiast w jego pobliżu znajduje się sieć telekomunikacyjna.

2. Zakres robót objęty zamówieniem
Zamierzenie budowlane pod nazwą: ,,Modernizacja drogi powiatowej nr 1303E na odcinku od m. Lubochnia do m. Tarnowska Wola” swym zakresem obejmuje:
 wykonanie rozbiórek istniejących nawierzchni,
 wykonanie nawierzchni jezdni drogi,
 wykonanie poboczy z kruszywa,
 przebudowa zjazdów
 oznakowanie pionowe (tablica informacyjna)
 opracowanie inwentaryzacji powykonawczej,
 opracowanie projektu czasowej organizacji ruchu.

Parametry drogi powiatowej
 długość odcinka – 1000,0 m,
 kategoria drogi – droga powiatowa,
 przyjęte obciążenie – 115 kN/oś,
 skrajnia pionowa – 4,50m,
 szerokość jezdni – 5,00 m
 szerokość poboczy – 1,00 m
 spadek poprzeczny jezdni - 2%.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1260757,37 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1717655,64 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1260757,37 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7712259264

7.3.3) Ulica: Południowa

7.3.4) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

7.3.5) Kod pocztowy: 97-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1260757,37 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane