Remont cząstkowy dróg i chodników z kostki betonowej na terenie gminy Grębocice
Gmina Grębocice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00212982
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00212982/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-04-30 12:44
- Lokalizacja
- Grębocice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-97b36767-2b7c-420d-90cc-32a7b14f00f0
- Identyfikator
- 6922257472
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00212982 z dnia 2025-04-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont cząstkowy dróg i chodników z kostki betonowej na terenie gminy Grębocice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grębocice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647601
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Głogowska 3
1.5.2.) Miejscowość: Grębocice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-150
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 768325304
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: fundusze@grebocice.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.grebocice.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminagrebocice.ezamawiajacy.pl/pn/GREBOCICE/demand/203648/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont cząstkowy dróg i chodników z kostki betonowej na terenie gminy Grębocice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97b36767-2b7c-420d-90cc-32a7b14f00f0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00212982
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00172135
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.15.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont cząstkowy dróg i chodników z kostki betonowej na terenie gminy Grębocice
1. Przedmiotem zamówienia jest Remont cząstkowy dróg i chodników z kostki betonowej na terenie gminy Grębocice:
Zakres robót obejmuje:
- roboty rozbiórkowe,
- wykonanie podbudowy,
- montaż krawężników, obrzeży,
- nawierzchnie z kostki,
- nawierzchnie betonowe,
- regulacja studzienek
Wszystkie materiały konieczne do wykonania zapewnia Wykonawca.
Zakres prac będzie wyznaczony wg. zapotrzebowania.
Zamawiający będzie sukcesywnie wyznaczał według potrzeby poszczególne drogi do naprawy w trakcie umowy
Zamawiający zastrzega sobie prawo do ograniczenia zakresu robót do 50 %.
Szczegółowy zakres robót i sposób wykonania określa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót remonty cząstkowe dróg i chodników o nawierzchni z kostki betonowej stanowiący załącznik nr 1 do SWZ oraz Przedmiar robót stanowiący zał. nr 2 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu do upływu terminu składania ofert wpłynęła jedna oferta. Została odrzucona na podstawie art. 226. ust.1 pkt 5 . Wobec powyższego ziściły się przesłanki powodujące unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, określone w art. 255 pkt. 2 ustawy Pzp. Mając na uwadze zaktualizowanie się podstaw unieważnienia postępowania, o których mowa w art. 255 pkt 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawozamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.), Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 54791,44 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 54791,44 PLN
| 2025-04-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |