Zakup nowego lekkiego samochodu ratowniczo - gasniczego
OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W PACYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00408437
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408437/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 13:45
- Lokalizacja
- Pacyna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a59e889f-1a7c-46fc-9fb9-05bba8f67425
- Identyfikator
- 9710597118
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wozy strażackie
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408437 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup nowego lekkiego samochodu ratowniczo - gasniczego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W PACYNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611070909
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 3a
1.5.2.) Miejscowość: Pacyna
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-541
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 789 431 281
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: osp.pacyna998@gmail.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.pacyna.mazowsze.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a59e889f-1a7c-46fc-9fb9-05bba8f674251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Ochotnicza Straż Pożarna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup nowego lekkiego samochodu ratowniczo - gasniczego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a59e889f-1a7c-46fc-9fb9-05bba8f67425
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408437
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00393128/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup nowego lekkiego samochodu ratowniczo-gasniczego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00393246
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OSP.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 360000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa zamówienia: „Zakup nowego lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego ’’.
2. Przedmiotem zadania jest: Zakup nowego lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego . Oferowany pojazd musi spełniać wszystkie wymagane parametry techniczne i użytkowe określone w Załączniku nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ), stanowiącym opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34144210-3 - Wozy strażackie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Brak wymaganego podpisu ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |