Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyposażenia kwaterunkowego oraz pozostałego sprzętu do KM PSP w Białymstoku

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00408494
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00408494/01
Typ
Contract Performing Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-08-26 13:55
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6aec974d-a32d-49b5-8bb9-562ca7d816a7
Identyfikator
9661337617
Ostatnia aktualizacja
2026-08-26

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

System tłumienia ognia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408494 z dnia 2026-08-26

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyposażenia kwaterunkowego oraz pozostałego sprzętu do KM PSP w Białymstoku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Białymstoku

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050623392

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Warszawska 3

1.4.2.) Miejscowość: Białystok

1.4.3.) Kod pocztowy: 15-062

1.4.4.) Województwo: podlaskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: kmpspbk.wt@straz.bialystok.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/kmpsp-bialystok

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6aec974d-a32d-49b5-8bb9-562ca7d816a7

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408494

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00530628

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Dostawy

3.7.) Nazwa zamówienia:

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyposażenia kwaterunkowego oraz pozostałego sprzętu do KM PSP w Białymstoku

Umowa dla części nr 3

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

ARMATURA WODNO - PIANOWA

3.9.) Główny kod CPV: 35111500-0 - System tłumienia ognia

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-04

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2025-12-22

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): AWARES Sp. z o.o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7393861888

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 115922,58 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/BZP 00408426/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 115922,58 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy