Dostawa testów ELISA do diagnozowania chorób zakaźnych zwierząt dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Łodzi.
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00408523
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408523/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 14:00
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7370cfa3-cf8e-46a9-904e-84ccf0f2a08a
- Identyfikator
- 7251105668
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Zestawy diagnostyczne
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408523 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa testów ELISA do diagnozowania chorób zakaźnych zwierząt dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Łodzi.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Łodzi
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7251105668
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Proletariacka 2/6
1.4.2.) Miejscowość: Łódź
1.4.3.) Kod pocztowy: 93-569
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: lodz.wiw@wetgiw.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wiw.bip.lodz.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7370cfa3-cf8e-46a9-904e-84ccf0f2a08a
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408523
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00162887
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa testów ELISA do diagnozowania chorób zakaźnych zwierząt dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Łodzi.
Umowa dla części nr 5
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 33141625-7 - Zestawy diagnostyczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
od 2025-08-04 do 2026-08-044.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): NUSCANA Biotechnika Laboratoryjna Adam Dąbrowski
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 634234260
4.3.3.) Ulica: Poznańska 50
4.3.4.) Miejscowość: Mrowino
4.3.5.) Kod pocztowy: 62-090
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 41328,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00194428/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-04
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 23866,92 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Nie
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Dostawy |