Budowa kolumbarium na cmentarzu komunalnym w Istebnej
Gmina Istebna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00408550
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408550/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-08-26 14:04
- Lokalizacja
- Istebna, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d4d3eed2-479e-45f0-a8b7-65d364903277
- Identyfikator
- 5482676134
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408550 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa kolumbarium na cmentarzu komunalnym w Istebnej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Istebna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182500
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Istebna 1000
1.5.2.) Miejscowość: Istebna
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-470
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: 338556500 wew. 46
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@wp.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.istebna.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d4d3eed2-479e-45f0-a8b7-65d3649032771.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa kolumbarium na cmentarzu komunalnym w Istebnej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d4d3eed2-479e-45f0-a8b7-65d364903277
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408550
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00015403/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa kolumbarium na cmentarzu komunalnym w Istebnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00382898
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem postępowania jest wyłonienie Wykonawcy robót budowlanych związanych z wykonaniem zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa kolumbarium na cmentarzu komunalnym w Istebnej” oraz wykonanie robót budowlanych polegających na budowie 10 prefabrykowanych kolumbariów na terenie cmentarza komunalnego w Istebnej, zlokalizowanego na działkach nr 940/3 i 940/4, obręb Istebna, zgodnie z dokumentacją projektową, decyzją o pozwoleniu na budowę, Specyfikacjami Technicznymi Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz obowiązującymi przepisami prawa.
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności wykonanie robót przygotowawczych, geodezyjnych i ziemnych, wykonanie stabilizacji podłoża oraz żelbetowych fundamentów, dostawę i montaż prefabrykowanych kolumbariów, wykonanie okładzin z piaskowca i płyt zamykających nisze urnowe, utwardzenie terenu, wykonanie zieleni towarzyszącej, przebudowę fragmentu ogrodzenia oraz wykonanie wszystkich robót towarzyszących niezbędnych do prawidłowej realizacji inwestycji.
Łącznie należy wykonać 10 zespołów kolumbariów o 174 niszach urnowych. Roboty będą prowadzone na terenie czynnego cmentarza komunalnego wpisanego do rejestru zabytków, z zachowaniem wymagań wynikających z ochrony konserwatorskiej oraz zapewnieniem bezpieczeństwa i ciągłości funkcjonowania cmentarza.
Wykonawca zobowiązany jest do zastosowania materiałów spełniających wymagania dokumentacji projektowej i obowiązujących przepisów oraz do przekazania przy odbiorze kompletnej dokumentacji powykonawczej i dokumentów wymaganych przepisami Prawa budowlanego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert tj . do dnia 25 sierpnia 2026 roku do godz 9:00 do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta.W związku z powyższym w przedmiotowym postępowaniu zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania określona w art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793), zgodnie z którym:
„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.
Wobec braku jakiejkolwiek oferty złożonej w przedmiotowym postępowaniu Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
Podstawa prawna: art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 793).
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |