Dostawa i uruchomienie serwera wirtualizacyjnego dla PL
POLITECHNIKA LUBELSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00408540
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00408540/01
- Typ
- Contract Performing Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-08-26 14:03
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5aead087-e5de-42ac-b2d8-a0e8eff692a4
- Identyfikator
- 7120104651
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-26
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pakiety oprogramowania i systemy informatyczneSerwery
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408540 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Dostawa i uruchomienie serwera wirtualizacyjnego dla PL
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA LUBELSKA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001726
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Nadbystrzycka 38D
1.4.2.) Miejscowość: Lublin
1.4.3.) Kod pocztowy: 20-618
1.4.4.) Województwo: lubelskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.4.7.) Numer telefonu: (81) 538 46 55
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@pollub.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pollub.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5aead087-e5de-42ac-b2d8-a0e8eff692a4
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408540
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 50-170986
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Dostawa i uruchomienie serwera wirtualizacyjnego dla PL
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1.Przedmiotem zamówienia jest Dostawa i uruchomienie serwera wirtualizacyjnego dla PL- 2 szt. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, został zawarty w Załączniku nr 1 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
3.9.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV:
48820000-2 - Serwery
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-15
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
60 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): OPTeam S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8130334531
4.3.3.) Ulica: Tajęcina
4.3.4.) Miejscowość: Jasionka
4.3.5.) Kod pocztowy: 36-002
4.3.6.) Województwo: podkarpackie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 669956,15 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 120-437913
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-17
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 557937,87 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Termin wykonania przez Wykonawcę Przedmiotu Umowy wynosi do 60 dni od dnia poinformowania Wykonawcy przez Zamawiającego o udzieleniu przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego zgody na zastosowanie stawki VAT „0” bądź o odmowie udzielenia takiej zgody.Zastosowano stawkę VAT „0” za zgodą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W przypadku udzielania przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego zgody na zastosowanie stawki VAT „0”, należne Wykonawcy wynagrodzenie za wykonanie Przedmiotu Umowy wynosi 557 937,87 zł.
| 2026-08-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Dostawy |